Robaki w batonikach Anny Lewandowskiej! I to nie po raz pierwszy!

Autorki bloga o żywności dokonały niesmacznego odkrycia. Znalazły robaki w batonikach Anny Lewandowskiej. Produkt był pełen larw moli spożywczych.

Szokujące odkrycie

Już trzy lata temu pojawiały się informacje, że w produktach spożywczych sygnowanych nazwiskiem Anny Lewandowskiej, znaleziono robaki. Teraz sytuacja się powtarza. Autorki bloga o żywności wegańskiej zamieściły fotografie batoników z larwami i robakami. Przy zdjęciach pojawiło się ostrzeżenie od autorek:

Uważajcie na batoniki od Foods by Ann! Muchy, pajęczyny, coś okropnego! Opakowanie było nienaruszone. Cały batonik pokryty robakami. Opakowanie od wewnętrznej strony również. Tak! To mole spożywcze. Z waszych wiadomości wynika, że to nie pierwsza taka sytuacja.

Nie po raz pierwszy

Serwis Pudelek zasięgnął informacji u producenta batoników. Foods by Ann zapewnia, że każdy produkt jest poddawany szczegółowej kontroli oraz niezbędnym procedurom. Producent twierdzi, że do błędu mogło dojść wyłącznie z winy sklepu, który sprzedawał robaczywe batoniki. Producent informuje:

Dziś rano nasza Quality Manager wysłała do klientki mail ze szczegółowymi wyjaśnieniami i prośbą o więcej informacji dotyczących miejsca zakupu produktów, ponieważ najbardziej prawdopodobną przyczyną sytuacji jest wtargnięcie owadów ( a konkretnie ich mikroskopijnych larw) w punkcie sprzedaży lub części magazynowej.

Specjalny skaner

Producent batoników zapewnia, że zanim produkty opuszczą linie produkcyjne są prześwietlane za pomocą przez skaner X-Ray. Do tego linie produkcyjne przechodzą audyty potwierdzone zaświadczeniami i międzynarodowymi certyfikatami. Foods by Anna podkreśla, że każdą taką sytuację traktuje bardzo poważnie. Firma pozostaje w stałym kontakcie z rozczarowanymi klientkami.

Źródło: Instagram/ Anna LewandowskaKomentarze