Robert De Niro otworzył hotel w Warszawie. Ile zapłacimy za nocleg w hotelu Nobu?

Nobu to marka hotelarska założona przez Roberta De Niro, szefa kuchni Nobu Matsuhisa i producenta filmowy Meir’a Teper’a.

Obecnie na hotele Nobu znajdują się w Barcelonie, Chicago, Iza Bay, Las Vegas, Los Cabos, Malibu, Manila, Marabella, Miami Beach, Palo Alto i dwa obiekty w Londynie. Obecnie do tego grona dołączył hotel w Warszawie.

Warszawski Nobu znajduje się przy ulicy Wilczej 76. Architektura budynku łączy ze sobą dwa style:

 

Zabytkowe skrzydło hotelu nawiązuje do niepowtarzalnego stylu art déco. Część współczesna zachwyca nowoczesną formą ze szkła i kamienia oraz roślinnością zdobiącą zewnętrzne tarasy, idealnie wkomponowaną w zieleń miasta.

 

pokój w hotelu Nobu – https://www.instagram.com/nobuhotelwarsaw/

 

Pokoje hotelowe są w klasycznym stylu, ale można też wynająć apartament. Do wyboru jest Art Deco, Miyabi, Zen i Nobu. Cena za nocleg jest dosyć wysoka, choć nie odbiega od innych warszawskich hoteli o podobnym standardzie.

Najmniej zapłacimy za pokój De Luxe – 657 złotych za nocleg bez śniadania. Stawki za apartamenty są znacznie wyższe od około 1200 do 1500 zł.  za noc.

 

„Squid Pasta” z sosem czosnkowym – https://www.instagram.com/nobuhotelwarsaw/

 

Także ceny restauracji są raczej z wyższej półki. Restauracja Nobu Warsaw oferuje przede wszystkim dania kuchni azjatyckiej. Przykładowe dania to Stek Wołowy z Peruwiańskim Sosem Anticucho za 180 zł., czy Pierożki z Wagyu i Sosem Ponzu (5szt.) za 75 zł. Cena za deser to 18 zł.

Tanio więc nie jest, ale osoby odwiedzające hotel Nobu zawsze też mogą mieć nadzieję, że natkną się na samego Roberta De Niro!

POLECAMY: 3-letni chłopiec krzyczał przez cały 8-godzinny lot. Nie zgadniesz, czego się domagał! (VIDEO)Komentarze