Partner Agnieszki Włodarczyk dokonał czegoś niemożliwego. Sukces opłacił morderczym wysiłkiem!

Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk dokonał czegoś, co dla większości ludzi wydaje się niemożliwe.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś parą są od 2020 roku, a w lipcu 2021 r. urodził się ich synek Milan. Partner aktorki jest sportowcem, a specjalizuje się w triatlonie. Polak właśnie wziął udział w morderczych zawodach w Brazylii.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Startował w Brasil Ultra Tri. Są to zawody na dystansie 10-krotnego Ironmana czyli 38 kilometrów pływania, 1800 kilometrów jazdy na rowerze i 422 kilometry biegu!

Już same dystanse poszczególnych dyscyplin wydają się być nieosiągalne, a przebycie ich jednym ciągiem – wydaje się niemożliwe!

 

Tymczasem Robert Karaś nie tylko zrobił 10-krotnego Ironmana, wygrał go, ale też pobił rekord świata. Całość zawodów przebył w 164 godziny 14 minut i 2 sekund czyli ponad 6,83 doby. W tym czasie miał przerwy na regenerację czy sen – jednak były one krótkie, na przykład 3-godzinna drzemka. Można więc powiedzieć, że Polak przez niemal siedem dni pływał, biegał i jeździł na rowerze.

 

W relacjach na profilu sportowca widać, że sukces został okupiony morderczym wysiłkiem. Na zdjęciach widać ekstremalne zmęczenie. Jednocześnie Karaś pokazał, że można dokonać nawet rzeczy z pozoru niemożliwych. Wielkie gratulacje!

 

>>>Maciej Dowbor na lotnisku w Radomiu. Nie spodziewał się TEGO zobaczyć!

 

https://www.instagram.com/robert_karas_teamkaras/

 

Komentarze