Robert Lewandowski pokazał zegarek. Cena zwala z nóg!

W naszych czasach coraz rzadziej używamy zegarków. Znacznie częściej to telefon służy nam do sprawdzania godziny.

Z kolei zegarki stały się elementem stylizacji, traktowane są też często jako biżuteria.  I właśnie podczas gali wręczenia nagród Globe Soccer w Dubaju Robert Lewandowski zabłysnął taką elegancją.

Na sobie miał garnitur Dolce&Gabbana oraz złoty zegarek na skórzanym pasku. Łatwo się można było domyślić, że nie jest to byle jaki model, mino to, cena tego czasomierza zwala z nóg!

 

ile kosztuje ten zegarek? – https://www.instagram.com/_rl9/

 

Uważni obserwatorzy dostrzegli, że jest to Audemars Piguet [Re]master01 Chronograph, który był wyprodukowany w limitowanej edycji 500 sztuk. Wykonany jest z różowego złota i stali, ma także skórzany pasek. Jak podaje ch24.pl za taki zegarek trzeba zapłacić ponad dwieście tysięcy złotych:

 

Audemars Piguet [Re]master01 Chronograph powstanie w limitowanej liczbie 500 egzemplarzy, dostępnych w butikach od końca marca. Za jeden trzeba zapłacić 49 500 CHF (~214 000 PLN) plus podatek. W zestawie brązowy pasek ze skóry cielęcej i dodatkowy, ciemnobrązowy aligator. Co interesujące, to o jakieś 20% więcej, niż cena złotego CODE 11.59 z chronografem.

 

Sporo jak na zegarek, ale Roberta z pewnością stać na taki model 🙂Komentarze