ROBERT LEWANDOWSKI PADŁ OFIARĄ OSZUSTÓW! Nie uwierzysz, co zrobili!

ROBERT LEWANDOWSKI PADŁ OFIARĄ OSZUSTÓW! Nie uwierzysz, co zrobili!

Najpopularniejszy polski piłkarz padł ofiarą oszustów! Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej uzdolnionych piłkarzy świata. Pochodzący z Polski sportowiec, aktualnie występuje na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski. 

W ostatnim czasie Robert Lewandowski padł ofiara oszustów. Piłkarz pochodzący z kraju nad Wisłą stał się celem oszustów z firmy handlującej kryptowalutami. Dokładnie mowa o Bitcoin Trader. Przedstawiciele tej firmy bezprawnie wykorzystują wizerunek znanych osób i podpierają się ich autorytetem w celu naciągnięcia niczego nieświadomych ludzi na inwestycje w bitcoiny. Sprawę bada aktualnie prokuratura.

Wizerunek Roberta Lewandowskiego został wykorzystany bez naszej wiedzy. Firma, która się tego dopuściła, łamie prawo i wprowadza opinię publiczną w błąd – wyjaśnił w rozmowie z dziennikarzami Tomasz Zawiślak, jeden z współpracowników Roberta Lewandowskiego.

Oszuści w swoim materiale posłużyli się nieprawdziwym wywiadem, którego rzekomo miał udzielić napastnik Bayernu Monachium. Lewandowski zachęcał w nim do handlu kryptowalutą – bitcoinem. Jakiś czas temu oszuści posłużyli się również wizerunkiem byłej minister finansów, aktualnej członkini zarządu Narodowego Banku Polskiego.

Nigdy także nie udzielał wywiadów czy innych wypowiedzi na potrzeby tej firmy i jej reklamy. Firma ta, powołując się w swoich treściach marketingowych na sfałszowane wypowiedzi Roberta Lewandowskiego oraz bezprawnie wykorzystując jego wizerunek, naraża na szwank dobre imię Roberta i portfele osób, które padną ofiarą tej nieuczciwej reklamy – dodaje pan Tomasz Zawiślak.

Zdjęcie: Instagram

Źródło: Money.pl

 

 

 Komentarze