Robert Lewandowski UJAWNIA twarz córki! Klara bardzo przypomina…

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdecydowali nie pokazywać twarzy córki Klary na zdjęciach. Choć ostatnio zrobili pewne wyjątki.

Robert Lewandowski jest popularnym polskim piłkarzem, ale jego żona bynajmniej nie pozostaje w cieniu. W ostatnich latach Anna Lewandowska rozsławiła się jako popularna trenerka fitness. Wyróżniła się m.in. własną aplikacją, a także produktami kosmetycznymi i tym podobnymi.

 

Klara Lewandowska to córka Anny i Roberta Lewandowskich, która urodziła się 4 maja 2017 roku. Choć jest pierwszym dzieckiem Roberta i Ani, to planują powiększyć rodzinę. Wiadomo już, że Anna Lewandowska jest w ciąży, co ujawnił Robert Lewandowski, gdy włożył piłkę pod bluzkę podczas jednego z meczów. Ten charakterystyczny gest wykonał także, gdy chciał zapowiedzieć narodziny pierwszego dziecka.

 

Robert Lewandowski opublikował ostatnio nowe zdjęcia, na których trzyma Klarę na rękach. Widać na nich też dokładny profil dziewczynki. Rodzice zdecydowali się nie ujawniać zdjęć Klary, jednak czasem robia pewne wyjątki i pokazują jej zdjęcia z profilu.

 

CZYTAJ TAKŻE: NIESAMOWITE polskie jezioro. Zobacz, co było UKRYTE pod wodą (WIDEO)

 

Fani są pewni: „Z profilu to cała mamusia!”, „Klara jest podobna od mamy!”, „O ja! Widać twarz! (…) KLARA to Chyba mała mamusia :)”

 

Na zdjęciu widać, jak Robert trzyma Klarę na rękach, a drugą dłonią głaszcze sarenkę.

Po lewej mała Anna Lewandowska, a po prawej Klara

 

 

 

Źródło: foto Instagram.com

 

Komentarze