Robert LEWANDOWSKI w szpitalu. Potrzebna była OPERACJA!

Wszelkie doniesienia o zdrowiu naszego najlepszego piłkarza budzą żywe zainteresowanie polskich fanów. Często to od jego dyspozycji zależy wynik meczu Bayernu i polskiej reprezentacji, dlatego wieść o tym, że Robert Lewandowski jest w szpitalu zelektryzowała wszystkich.

Robert Lewandowski trafił do szpitala w ten weekend. Wielu kibiców zastanawiało się dlaczego najlepszy polski piłkarz musiał poddać się leczeniu. Wydawało się do tej pory, że jest okazem idealnego zdrowia, tak samo jak jego żona Anna Lewandowska. A jednak – Lewandowski do szpitala trafił bezpośrednio po meczu z RB Lipsk i musiał poddać się operacji. 

 

ZOBACZ TEŻ: Żona słynnego piłkarza bez ogródek: „Nie uprawiamy seksu gdy…”

 

Jak poinformowali lekarze i władze klubu Bayern Monachium Lewandowskiemu nic nie zagraża i zabieg się udał. Był związany z wykryciem u sportowca przepukliny pachwinowej, o czym dowiedzieliśmy się w listopadzie. Piłkarz podkreślał, że uraz w niczym mu nie przeszkadza, jednak wspólnie z lekarzami postanowił wykorzystać świąteczną przerwę w rozgrywkach do przeprowadzenia zabiegu.

 

Lewandowski będzie teraz pauzował około 10-14 dni i powinien po tym czasie wrócić do treningów. Klub zapowiada, że do pierwszego meczu po Nowym Roku – z Herthą Berlin – który odbędzie się 19 stycznia, piłkarz będzie gotowy.

 

Obecnie Bayern Monachium zajmuje 3. miejsce w Bundeslidze i goni pierwszy RB Lipsk, do którego ma czteropunktową stratę.Komentarze