Robert Lewandowskie ODEJDZIE z Bayernu Monachium?! Padła SZOKUJĄCA kwota!

Robert Lewandowski może wkrótce pożegnać się z Bayernem Monachium. Agent piłkarza pracuje nad transferem Lewandowskiego do innego czołowego europejskiego klubu.

    Instagram

Robert Lewandowski udowodnił, że napastnik, który nie nazywa się Messi ani Ronaldo, spokojnie da radę zostać piłkarzem światowej klasy. Znajdował się nie tylko w czołówce, lecz zgarniał główne nagrody! Dość niedawno, został uznany za zwycięzcę w kategorii piłkarza mężczyzn FIFA 2020. Czego innego można by spodziewać się po tym, jak jego blisko 60 celnych strzałów minionego sezonu doprowadziło Bayern Monachium na podium. Klub odebrał liczne trofea.

Czy piłkarz naprawdę pożegna się z klubem?

Lewandowski od dawna wydawał się oczywistym wyborem na transfer do innej drużyny. Swoje walki toczył z najlepszymi, takimi jak Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. Receptę na sukces w pigułce Lewandowski skomentował dla brytyjskiego magazynu The Guardian. Piłkarz zasugerował, że kiedy ćwiczy strzelanie bramek na licznych treningach, każde niefortunne kopnięcie może wydać się bez znaczenia. Jednak, jak podsumował, każde kopnięcie piłki w kierunku bramki to zwiększenie swoich szans na przyszłą wygraną.

Bezkonkurencyjny również w Polsce

Na minionej gali Lewandowski otrzymał podziękowania również od rodaków. Uzyskał tytuł Najlepszego Sportowca 2020 według Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat. Jego rywalami byli Iga Świątek i Kamil Stoch.

Ojciec wróżył Robertowi ogromną sławę 

W wywiadzie z Magdą Mołek piłkarz wyznał, że jego ojciec pragnął, aby Robert nosił imię, które łatwo będzie można wypowiedzieć w każdym języku, gdyż mocno wierzył, że osiągnie światowej sławy sukces. Zapewne wciąż żywe wspomnienia związane z ojcem zostają nieprzerwanie podsycane tym razem zapowiadanym przejściem piłkarza do innego klubu.Komentarze