Robisz zakupy w TYM sklepie? Paczkę odbierzesz w PACZKOMACIE!

Mamy świetną wiadomość dla fanów zakupów z AliExpress. Paczkę zamówioną z Chin będziemy mogli teraz odebrać w pczkomacie InPost. Wszystko dzięki temu, że firma kurierska została „strategicznym partnerem” platformy AliExpress. To spore udogodnienie dla klientów chińskiego giganta!

Dotychczas zamawiając zakupy z AliExpress paczkę z produktem dostarczał nam kurier Poczty Polskiej. Teraz to się zmieni, a wybór firmy, która ma zająć się dostarczeniem naszej przesyłki pod wskazany adres będzie bardzo prosty. Kupując produkt na chińskiej platformie wystarczy tylko zaznaczyć, że chcemy aby nasza paczka trafiła do jednego z 5 tysięcy paczkomatów InPost i gotowe! Wiążą się z tym duże udogodnienia, ponieważ wszystkie przesyłki będą monitorowane i dzięki temu będzie można śledzić ich drogę z Chin do wybranego przez nas paczkomatu.

 

 

Wszystko na to wskazuje, że współpraca chińskiego giganta z InPostem będzie ogromnym udogodnieniem dla milionów klientów w Polsce. Teraz będziemy wiedzieć kiedy mniej więcej dotrze do nas paczka i co się z nią dzieje w trasie. Jest to również ogromny krok w drodze do poprawy obsługi klientów z naszego kraju. Eksperci są niemal pewni, że współpraca może okazać się bardzo owocna, a jej rozpoczęcie przed największym boomem zakupowym jakim są Święta Bożego Narodzenia to dodatkowy atut, który przyciągnie tysiące klientów do skorzystania z usługi.

 

ZOBACZ TAKŻE:Paczka na KLATCE? Poczta Polska testuje..

 

źródła: money.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 Komentarze