Rodzice torturowali swojego 5-letniego syna! Chłopiec był zamykany w klatce i oblewany (…)!

Prawdziwe piekło przeżył 5-letni chłopiec z Singapuru. Rodzice przez kilka miesięcy poddawali go rozmaitym torturom i dotkliwie karali nawet za błahe przewinienia. Kiedy maluch protestował był zamykany w klatce i oblewany wrzącą wodą!

Śledczy o tym, że w domu rodziny może dochodzić do dramatu dowiedzieli się zupełnie przypadkowo. Jego rodzice, Ridzuan Mega Abdul Rahman i Azlin Arujunah mimo twardych dowodów nie poczuwają się do winy. Kobieta i mężczyzna zgotowali swojemu dziecku prawdziwe piekło. Chłopiec za nawet najmniejsze przewinienia zostawał zamykany w klatce dla zwierząt i przetrzymywany nawet do kilku godzin. Do śmierci dziecka doszło w momencie gdy nie chciało iść się wykąpać wtedy rodzice oblali go wrzątkiem. Niestety oparzenia na ciele 5-latka były tak poważne, że maluch zmarł.

 

ZOBACZ:10-letni dręczyciel trzyma w szachu całą szkołę. Rodzice podjęli trudną decyzję

 

Rodzice, którzy przyczynili się do tragicznej śmierci synka w ogóle nie czują się odpowiedzialni za tragedię. Odmówili również składania zeznań i nie chcą komentować sprawy. Oboje zostali wysłani na badania psychiatryczne, które dowiodły, że 27-latka cierpi na zachowania maniakalne. Kobieta ma również skłonności do depresyjnego nastroju i wybuchów agresji. Sąd orzekł jednak, że nie były one na tyle poważne, by nie mogła kontrolować swojego zachowania. Para zabijając syna i sprawiając mu cierpienie była świadoma tego co robi.

 

 

Sprawa rodziców i chłopca poruszyła opinię publiczną w Singapurze. Media szybko ustaliły, że dziecko przez 4 lata przebywało w rodzinie zastępczej i dopiero później zostało oddane rodzicom. Niestety nie umieli oni nawiązać z synkiem normalnego kontaktu i byli wobec niego od początku agresywni. Prym wiodła w tym jego matka, która była również uzależniona od amfetaminy. Kobieta zeznała, że biła dziecko, ponieważ przypominało jej męża, który ją zdradzał! Sekcja zwłok 5-latka wykazała, że miał on połamane kości, siniaki i wiele ran na całym ciele. Rodzice torturowali go używając do tego kombinerek, młotka i metalowej łyżki. Niejednokrotnie zamykali go również w klatce. Kobiecie i mężczyźnie grozi kara śmierci.

 

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.comKomentarze