Rodzina Roberta Lewandowskiego się powiększy? TO ZDJĘCIE WSZYSTKO POTWIERDZA!

Anna wprowadziła atmosferę świąt przystrajając dom, jednak na kominku pojawiła się skarpeta z napisem „wkrótce” obok skarpet z imionami członków rodziny Lewandowskich. Czy Anna jest w ciąży?

Anna urodziła już dwie córki i za każdym razem jej poród, jak i ciąża, były medialnym wydarzeniem na skalę światową. Obie córki pary celebrytów były najbardziej wyczekiwanymi dziećmi w naszym kraju! To prawie tak, jak royal baby na dworze królewskim.

Dziecko dla Lewandowskich byłoby świetna odskocznią od problemów, które ich ostatnio spotkały. Przez byłego menadżera Roberta Anna popadła w problemy zdrowotne!

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy są szantażowani! WIEMY, KTO I DLACZEGO ŻĄDA OD NICH 20 MILIONÓW EURO!

Informacja o trzeciej ciąży Anny byłaby najlepszym, czego moglibyśmy się dowiedzieć na zakończenie tego roku. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu na InstaStory trenerki fitness i pobudzili wszelkie domysły co do tego, do kogo należy… PIĄTA SKARPETA!

Fot. instagram.com/instastory/annalewandowskahpba

Co tak naprawdę kryje się za napisem na skarpecie? 

Osoba z najbliższego otoczenia rodziny Lewandowskich oświadcza, że żona piłkarza nie jest w ciąży, a skarpeta jest symbolem nadchodzących narodzin dziecka jej przyjaciółki.

Ania nie jest w ciąży. To skarpeta dla dziecka jej koleżanki.

Czy aby na pewno? Po co byłaby Annie skarpeta dla dziecka koleżanki?

Miejmy nadzieję, że to nie koniec etapu oczekiwania na dziecko najsłynniejszej i najgorętszej pary polskiego show-biznesu. Czekamy z niecierpliwością na potwierdzoną informację o ciąży Anny!

Źródło: Instagram.com

HOT!!!: Izabella Krzan wygina ciało pokazując ogromną… INTERNAUCI SĄ W EKSTAZIE!Komentarze