Roksana Węgiel w piosence disco polo! „Ale ona słodziutka❤” [VIDEO]

Roksana Węgiel to 18-letnia gwiazda, która niedawno przyznała, że w wieku 17 lat została milionerką. Jak się jednak okazuje, już jako dziecko Roxie miała mnóstwo pomysłów na siebie, wystąpiła też w w piosence disco polo.

W wywiadzie dla Żurnalisty (poniżej) przyznała, że jako dziecko była bardzo aktywna. Trenowała judo, akrobatykę, taniec i oczywiście śpiewała. Zapytana o to, czy była szkolną gwiazdą Roksana Węgiel przyznała, że faktycznie mogło tak być, bo gdy na przykład pojawiła się w nowej fryzurze, to inne dziewczynki ją naśladowały.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Obecnie nastoletnia piosenkarka wykonuje muzykę pop, podoba jej się także rap. I na jej nowej płycie pojawiają się rapowe wstawki. Wystąpiła jednak w teledysku do piosenki disco polo. Jak do tego doszło?

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=pAgFIo7ndTs

 

Mała Roxie zagrała w teledysku do utworu pt. „Mam obsesję” grupy Rompey. Jak opowiadała w wywiadzie dla Żurnalisty, jej tata przyjaźnił się z jednym z członków grupy. Mężczyzna zaproponował tacie Roksany, by ta wystąpiła w teledysku i tak doszło do współpracy.

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=pAgFIo7ndTs

 

Na nagraniu Roxie ma około 11 lat, a fani piosenkarki są oczarowani jej występem w tej piosence:

 

Ale ona była słodziutka❤❤❤! Z resztą tak jak teraz❤!

 

Noo gościu, ty to wiesz jak dobrze wybrać ludzi do teledysku

 

Mmm… Roksana w discopolowej odsłonie 😅 Nie no spodziewałam się tego

 

Każdy występ Roksany, czy wokalny czy jak w tym przypadku aktorski to absolutny sztos. Jej niesamowity wdzięk, przenikliwy wzrok, nietuzinkowa osobowość są gwarancją wielkiego sukcesu. Myślę, że za jakiś czas Roksana dostanie również propozycje filmowe. Jej nazwisko jest tak gorące, że ściągnie do kin tłumy.

 

Poniżej teledysk do piosenki „Mam obsesję” grupy Rompey z gościnnym udziałem Roksany Węgiel oraz wywiad u Żurnalisty.

 

screen https://www.youtube.com/watch?v=pAgFIo7ndTs

 

>>>Sanah to skromna dziewczyna? Stawki za jej koncert zwalają z nóg!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dRrimSsYOhY

Komentarze