Roksana Węgiel dopiero co pokazała chłopaka. Teraz jej rodzina się powiększy!

W styczniu 2023 roku Roksana Węgiel skończyła 18 lat (urodziła się 11 stycznia 2005 roku). Wraz z osiągnięciem pełnoletniości, nastoletnia gwiazda przyznała się, że ma chłopaka, a może raczej partnera.

18-latka związała się bowiem ze znacznie od siebie starszym mężczyzną, a jej wybrankiem jest tekściarz Kevin Mglej. Co więcej, mężczyzna ma już 3-letniego syna z poprzedniego związku, więc wkrótce Roksana Węgiel może zostać macochą.

Nastolatka wydaje się być jednak nie zrażona tymi okolicznościami i wybrała się z ukochanym na Malediwy, by świętować osiągnięcie swojej pełnoletniości.

Piosenkarka właśnie wróciła do kraju i przekazała radosne wieści.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Tuż po powrocie do Polski, Roxie zaczęła nadrabiać urodzinowe zaległości. Pokazała, jak rozpakowuje kolejne urodzinowe prezenty, ale też pochwaliła się nowym członkiem rodziny.

 

18-latka zamieściła serię zdjęć ze szczeniaczkiem i napisała:

 

Poznajcie Szafira

 

Wygląda więc na to, że Roksana kupiła lub dostała psa. Ponad dwa lata temu gwiazda chwaliła się swoim kotem o imieniu Pusheen. Od jakiegoś czasu jednak pupila nie widać na jej profilu. Trudno więc stwierdzić, czy nada go ma i kot będzie się musiał przyzwyczaić do Szafira, czy też pies zajmie miejsce kotki.

 

>>>Piekło w Hotelu Paradise! Uczestniczka trafiła do szpitala psychiatrycznego!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Komentarze