Roksana Węgiel okazała lekceważenie?! Awantura o strój na maturę!

Roksana Węgiel właśnie zdaje maturę. Młoda gwiazda przez całe liceum uczyła się w toku indywidualnego nauczania, więc matura jest dla niej sporym stresem.

W pierwszym dniu matur Roksana Węgiel pokazała swoją stylizację na egzamin dojrzałości. Ekspertka z programu „Projekt Lady” była oburzona!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/; https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Roksana Węgiel strój na maturę

 

Młoda piosenkarka na maturę założyła białą bluzkę z kołnierzykiem, czarny sweter z białym obramowaniem przy dekolcie i krótką czarną spódniczkę. Do tego miała białe, dosyć ciężkie buty i biało czarne skarpetki.

Jej stylizacja nawiązywała do brytyjskich, szkolnych strojów, lecz była bardziej na luzie.

 

>>>Roksana Węgiel zdaje maturę i…! Na jakie studia wybiera się gwiazda?!

 

Ekspertka z programu „Projekt Lady” krytykuje

 

Irena Kamińska-Radomska z programu „Projekt Lady” stwierdziła, że:

 

…jej strój był nieadekwatny do sytuacji. (…) Spódniczka, o ile to była spódniczka, bo równie dobrze mogły to być krótkie szorty, powinna sięgać za kolana, ewentualnie minimalnie przed, tzn. 6 cm powyżej środka kolana. To jest absolutnie najkrótsza ze stosownych długości.

 

Zdaniem ekspertki, Roksana okazała lekceważenie:

 

…spódniczka była za krótka to, gdy przyjrzałam się zdjęciom, okazało się, że i dodatki były nie na miejscu. Sportowe buty i skarpetki nie były dobrym rozwiązaniem. Może to jest modne, ale matura to nie okazja, by tak się ubierać. Moim zdaniem Roksana Węgiel pokazała lekceważący stosunek do wydarzenia oraz osób, które brały w nim udział.

– powiedziała w rozmowie z Pudelkiem*

 

Doda broni Roksany

 

Wypowiedź ekspertki bardzo rozbawiła Dodę, która na instastory skomentowała strój Roksany. Starsza koleżanka z branży przypomniała, że ona sama na maturę założyła jeszcze krótszą spódnicę oraz kozaki za kolano, w których można było chować ściągi. Pochwaliła się też, że maturę zdała na czwórki i piątki.

 

Zobaczcie maturalną stylówkę Roxie i oceńcie sami, czy mogła ona kogoś urazić?

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

 

 

https://www.tiktok.com/@roxiewegiel/video/7229116014636584219

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

 

*cyt. pudelek.pl

Komentarze