Roksana Węgiel reaguje na krytykę. „jak komuś się to nie podoba, to…”!

W styczniu 2023 r. Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Zaraz potem nastolatka ujawniła, że jest w związku ze starszym od siebie mężczyzną, a na jej profilu zaczęły się pojawiać coraz to odważniejsze zdjęcia.

Jak można się domyślić, Roxie dojrzała wcześniej niż jej rówieśnicy i z chwilą osiągnięcia formalnej pełnoletności, popuściła cugle. Mimo wszystko jednak, internauci wciąż są zszokowani, gdy widzą ją w bardzo odważnych stylizacjach. Co na to nastoletnia gwiazda?

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

W rozmowie z Faktem, Roksana Węgiel zareagowała w bardzo stonowany sposób:

 

Zaczynałam w wieku 12 lat, teraz mam 18. Na przestrzeni tych wszystkich lat zmieniałam się i to jest naturalne, że każdy człowiek się zmienia, a najbardziej w tym przedziale wiekowym. Ta zmiana zadziała się u mnie naturalnie, więc nigdy nie miałam ciśnienia, żeby wyglądać na starszą. To po prostu tak się zadziało. Wiadomo, że są różne komentarze – przychylne i te mniej przychylne. Żyję w zgodzie sama ze sobą, więc jak komuś się to nie podoba, to trudno.

– stwierdziła.

 

Kilka dni temu Roksana poinformowała też o swoich zaręczynach z Kevinem Mglej. Ta informacja również nie została dobrze przyjęta przez fanów Roxie – uważają, że piosenkarka jest zbyt młoda na ślub.

Komentarze