Roksana Węgiel wystąpi w Masterchef Junior. Chyba nie trafili w jej gust!

Roksana Węgiel to bardzo młoda, bo zaledwie 15-letnia gwiazda. Nic więc dziwnego, że została zaproszona do show w którym występują dzieci.

Odcinek, w którym wystąpi Roksana Węgiel będzie wyemitowany wiosną 2021 roku. Jednak już teraz na profilu programu Masterchef Junior pojawiło się zdjęcie zwiastujące to wydarzenie.

 

Widzimy na nim Roxie w otoczeniu deserów, łatwo się zatem domyślić, że to właśnie słodkości będzie degustować młoda wokalistka.

 

https://www.instagram.com/masterchefjuniortvn/

 

Co ciekawe jednak Roksana jest miłośniczką… mięsa! W rozmowie z Faktem opowiadała, że jeśli chodzi o zupy, to ciągle je rosół:

 

Jeżeli chodzi o zupy to na koncertach organizatorzy najczęściej podają rosół. I w domu jest podobnie. Uwielbiam, kiedy wracam i mama wita mnie właśnie rosołem. Mówi:”Roksanko, zjedz rosół”. A ja mówię: „Mamo, przez miesiąc jadłam rosół, dzień w dzień”. No ale grzecznie zjadam oczywiście.

 

Na drugie danie zawsze wybiera kotlet:

 

…moje ulubione mięsne danie to schabowy. Na koncertach jest tak, że organizatorzy dają schabowego albo dewolaja. Ja bym ciągle mogła jeść schabowego – opowiadała.

 

Czyżby producenci Masterchef Junior nie trafili w gust Roxie?

 

>>>Pod TYMI zdjęciami Littlemooonster96 pojawiły się wulgarne komentarze. Zobacz!

 

https://www.instagram.com/masterchefjuniortvn/

Komentarze