Roksana Węgiel zawiesza karierę muzyczną! Dzidziuś już w drodze!

Roksana Węgiel to najpopularniejsza polska nastolatka. W dosyć krótkim czasie podbiła scenę muzyczną! Jej sława rozpoczęła się błyskawicznie. Po wygranej na Eurowizji Junior w 2018 roku drzwi do kariery stanęły przed nią szeroko otwarte. I na całe szczęście dziewczyna zaczęła dobrze kierować swoją karierą muzyczną.

 

Od kiedy młoda Polka zwyciężyła w Eurowizji Junior to wszystkie stacje radiowe grają jej piosenki. Roksana Węgiel bardzo często wyjeżdża w trasy koncertowe. Ostatnio wszystkich olśniła na scenie podczas transmitowanego „Sylwestra Marzeń z Dwójką” przez Telewizję Polskę. Jej piosenki zna już na pamięć spora część Polski. Co ciekawe dla Roksany jest teraz „pięć minut”. A młoda gwiazda przez odcina kupony od popularności. Wydała nawet swoją książkę, pojawia się w reklamach.

 

Jak się okazało gwiazda robi sobie trochę wolnego.  Młoda wokalistka mówi o „chwili odpoczynku”. Teraz będzie się liczył tylko dzidziuś! Przypomnijmy, że ciąża

jej matki sprawi, że rodzina Roksany nieco się powiększy. O tym, że Roxie będzie miała rodzeństwo było wiadomo już pod koniec października. A teraz maleństwo niebawem przyjdzie na świat! W zasadzie to już kwestie dni. Planowy poród matki Roksany to początek lutego.

 

Młoda polska wokalistka wyznała, że na jakiś czas nie będzie koncertować. To naturalne, że chce spędzić czas z braciszkiem. Jak przyznała piosenkarka w rozmowie z magazynem „Flesz”:

 

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę siedzieć czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim.

 

Już w październiku pojawiły się pierwsze głosy o tym, że rodzina Roxie się powiększy. Wówczas młoda wokalistka odpowiedziała zgodnie z prawdą:

 

Moja mama mnie zabije, ale tak – będę miała braciszka. Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Mój młodszy brat Maks też się bardzo cieszy. Będzie super. Pewnie ten bobas da nam popalić.

 

 

ZOBACZ: Fani zalani łzami! Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” pokazała…

 

Mamy nadzieję, że Roksana Węgiel spędzi dużo czasu z Tymkiem i ze swoją całą rodziną, która niewątpliwie oczekuje na szczęśliwe rozwiązanie. Trzymamy mocno kciuki i życzymy wszystkiego dobrego! Do zobaczenia na scenie!

 

Źródło: planeta.pl oraz You Tube

Komentarze