Ronnie Ferrari walczy z chorobą?! „Niestety moje zdrowie i organizm…”

To smutna wiadomość dla wszystkich fanów tego młodego wokalisty. Ronnie Ferrari wykonawca hitu „Ona by tak chciała” poinformował publicznie o swoim stanie zdrowia, który nie pozwala mu pracować.

 

Ronnie Ferrari – król młodzieży

Hubert Kacperki (Ronnie Ferrari – pseudonim) z dnia na dzień stał się sławny. Jego piosenka „Ona by tak chciała” przyniosła mu ogromną popularność. Od daty jej opublikowania utwór wyświetlono na YouTube ponad 114 milionów razy! Od czasu, kiedy cała Polska się nim zachwyciła, młody wokalista nie ma zbyt dużo wolnego czasu. Bardzo dużo koncertuje – szczególnie po klubach! Od lipca zdążył już być w każdym większym polskim mieście! Jego koncerty przyciągają tłumy młodych fanów, którzy świetnie się bawią przy muzyce Ronniego!

 

„Ona by tak chciała” – hit roku!

Jak już wspomnieliśmy od daty premiery tej piosenki tzn. od 21 lipca 2019 roku piosenka cieszy się nieprzerwaną popularnością. Z dnia na dzień przybywa pod piosenką na You Tube przybywa komentarzy, łapek w górę oraz subskrypcji. Kariera jaką zrobił Ronnie Ferrari w stylu amerykańskim sprawiła, że jego życie zmieniło się z dnia na dzień. Każdy chciał go zobaczyć, usłyszeć, przeprowadzić wywiad. Nic więc dziwnego, że to wszystko wpłynęło niekorzystnie na jego zdrowie i organizm. Natłok pracy, obowiązków spowodował, że Ferrari nie czuje się tak dobrze, jak przed rozpoczęciem kariery wokalnej.

 

Hubert Kacperski – nagła choroba?

„Czy to poważna choroba?” – pytają fani. Wokalista hitu „Ona by tak chciała” opublikował w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie nt. swojego stanu zdrowia. Hubert Kacperski czyli Ronnie, pisze:

 

Drodzy miłośnicy różnego rodzaju gatunków muzycznych. Chciałbym się z Wami czymś podzielić. Ostatnie miesiące są dużym wyzwaniem zarówno dla mnie jak i mojego zdrowia. Stale walczę z nowymi kawałkami i płytą którą planuje dla Was wypuścić już niedługo. Niestety, moje zdrowie i organizm nie podzielają mojego zdania co do trybu w jakim obecnie żyje. Wybaczcie ale czas na głęboki oddech. Chodź bardzo nie chcę jestem zmuszony do przełożenia (nie odwołania) moich koncertów w lutym. Wszystko ze względów zdrowotnych. Chce wrócić do Was w pełni zaangażowany i szczęśliwy jak najszybciej! Przed nami plenery, zapowiada się pracowity rok i nie tylko! Stay tuned and stay with me!
Bless🙏
Ronnie F.

 

Mamy nadzieję, że choroba (nie wiadomo jaka) szybko opuści wokalistę! W końcu niedługo zacznie się wiosna, a wraz z nią koncerty plenerowe, których nie możemy się doczekać.

 

ZOBACZ: Kawał o Kaczyńskim podbija internet! Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

 

 

Źródło: FacebookKomentarze