RONNIE FERRARI I JEGO NOWY HIT! Premiera już w…

Ronnie Ferrari, a właściwie Hubert Kacperski to muzyk, który podbił rynek muzyczny utworem „Ona by tak chciała”. Kawałek 20-letniego artysty ma już 108 milionów wyświetleń na Youtube!

 

 

Ronnie Ferrari stał się ulubieńcem słuchaczy po tym, jak w 2019 roku wydał hit „Ona by tak chciała”. Muzyk nie spoczął na laurach. Stara się w stu procentach wykorzystać swoją popularność i sympatię fanów.

Sprawdź też: Edyta Pazura pokazała się NAGO! Zdjęcie opublikował…

 

W wywiadzie, którego udzielił jakiś czas temu zapowiedział premierę swojego najnowszego utworu. 20-latek wyznał, że nowy kawałek ujrzy swiatło dzienne… w styczniu!

 

 

„Wiem, że jest teraz na mnie duży ciężar, ale nie zawiodę, obiecuję” – mówił niedawno Ronnie Ferrari w rozmowie z dziennikarzami Polsatu.

To co, czekamy na kolejny przebój? – dociekała jedna z dziennikarek.

 

„Nie trzeba czekać, ja go mam. Trzeba go opublikować(…) Mam piosenkę. A przebój? To już musicie ocenić wy” – odpowiedział 20-letni artysta.

Zobaczcie krótkie nagranie z udziałem młodego wokalisty,

 

Sylwestrowa Moc Przebojów – Ronnie Ferrari

Wiemy, jak bardzo czekaliście wczoraj na występ Ronnie Ferrari 🌟 Dlatego Nowy Rok zaczynamy od niespodzianki od Niego dla Was! #sylwestrowamocprzebojów #ronnieferarri #sylwesterzpolsatem #onabytakchciala

Opublikowany przez POLSAT Środa, 1 stycznia 2020

 

Ronnie Ferrari w „Tańcu z Gwiazdami”?

Wiele wskazuje na to, że 20-latek wystąpi w najnowszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Oprócz niego w programie pojawią się również: Julia Wieniawa, a także Sara Boruc. Sądzicie, że artysta powtórzy sukces Damiana Kordasa?

 

Zobacz też: MINISTRANCI sparodiowali utwór „Ona by tak chciała” – PĘKNIESZ ZE ŚMIECHU!

 

Zdjęcie: YoutubeKomentarze