Rośnie liczba ofiar koronawirusa w Europie! Zobacz porażające dane…

Pandemia z dnia na dzień zwiększa siłę rażenia. W Europie liczba ofiar przekroczyła próg 300 tysięcy-poinformowała agencja Reutera. 1/4 wszystkich zgonów na świecie stanowią te zanotowane w Europie.

W całej Europie zanotowano ponad 12 milionów zakażeń nowym patogenem. Średni wynik tygodniowy oscyluje wokół 280 tysięcy. W skali świata stanowi to połowę wszystkich infekcji. Państwa Europejskie mobilizują wszelkie rezerwy do walki. Niestety przewidywania na najbliższe miesiące nie są optymistyczne.

Nawet najlepsze systemy ochrony zdrowia nie wytrzymują skali zachorowań. Najwięcej zgonów do tej pory zanotowano w Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Francji, Hiszpanii i Rosji. Kolejno 49236, 42330, 40987, 39756 i 31161.

Ogłoszenie skuteczności nowej szczepionki przez Pfizera jedynie trochę polepszyło minorowe nastroje rządów europejskich. Dla Europy będzie dostępna dopiero w I kwartale 2021. Nie ma też gwarancji, że mieszkańcy naszego kontynentu będą się szczepić, odgórny nakaz może spowodować ostry sprzeciw społeczeństw.

Więcej o szczepione Pfizer w naszym materiale:

https://wsieci24.pl/mamy-szczepionke-na-koronawirusa-tak-twierdza/Komentarze