Rozbawiali miliony Polaków, ZMARLI nagle! Nie żyją aktorzy „ Świata według Kiepskich”

Te informacje dosłownie wstrząsnęły Polską. Gwiazdy „Świata według Kiepskich” zmarły nagle i zdecydowanie za wcześnie. Ich odejście zaskoczyło wszystkich.

 

 

 

Świat według Kiepskich to jeden z tych seriali, których przedstawiać nikomu nie trzeba. Emitowana od 1999 roku produkcja Telewizji Polsat znana jest praktycznie każdemu Polakowi. Jedni cenią serial za dobry humor i satyrę na największe ludzkie wady. Inni dopatrują się promowania zachowań patologicznych oraz słabej kopii „Świata według Bundych”. Mimo wszystko w polskiej wersji zagrało wielu znanych aktorów z naszego kraju. Ponadto ich kreacje bezsprzecznie oceniano jako jedne z najlepszych.

 

 

Miliony widzów serialu od ponad 20 lat śledzi losy mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. Ponadto wielu z nich nie wyobrażało sobie nawet serialu bez pewnych gwiazd. Niestety nagła śmierć zaskoczyła wszyskich. Przed tymi gwiazdami było jeszcze wiele ról. Niestety nagle odeszli…

 

 

Krystyna Feldman.

Wywodziła się z rodziny aktorskiej. Swój dyplom Państwowego Instytutu Sztuki Teatralnej w Warszawie otrzymała po bezbłędnie zdanym egzaminie. Jej kariera obfitowała w role epizodyczne. Sławę przyniosła jej główna, męska rola w filmie „Nikifor”. W „Świecie według Kiepskich” oglądaliśmy ją od samego początku – 1999 roku. Aktorka występowała w roli babki Kiepsmiei do 2005 roku. Odeszła dwa lata później. Powodem był rak płuc. Kobieta nigdy nie poddała się chemioterapii.

Odszedł w wieku 69 lat. Aktor i artysta kabaretowy zmagał się z chorobą płuc. Ponadto doszła jeszcze infekcja, z którą osłabiony organizm nie mógł sobie poradzić. Aktor zmarł 15 grudnia 2016 roku. Widzowie pokochali go za rolę listonosza Edzia. Nie sposób nie dodać, że Polacy wcześniej doskonale znali go z kabaretu TEY.

 

 

fot. YouTube

 Komentarze