ROZENEK lada chwila rodzi. Na tarasie widziano ją w samym…

Małgorzata Rozenek-Majdan tuż przed porodem postanowiła pokazać się w samym…

Lada chwila gwiazda zostanie po raz trzeci mamą. Celebrytka ma dwoje synów, którzy są owocem jej poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

 

Jako doświadczony rodzic nie daje sobie żadnej taryfy ulgowej i dopóki zdrowie jej na to pozwalało, nie unikała pracy ani podróży. Prezenterka wychodzi z założenia, że ciąża nie jest chorobą i nie ogranicza żadnych swoich aktywności. Stąd Małgorzata-Rozenek jest także do końca aktywna w mediach społecznościowych.

 

Fani z pewnością czekają tylko na nowe zdjęcia gwiazdy, a sama Rozenek im tego nie odmawia.

 

W ostatnim czasie z powodu pandemii koronawirusa Perfekcyjna Pani Domu zwolniła mocno tempo. Jednak wiosenna pogoda sprzyja korzystaniu z ogrodu i tarasu. To tam gwiazda korzysta z promieni słonecznych.

 

„Na krotko pozwalam sobie siedzieć na słońcu, a resztę staram się w cieniu. I koniecznie filtr na buzię, bo przebarwienia nabyte w ciąży są bardzo trudne do usunięcia” -napisała Rozenek.

 

Większość fanów była jednak zachwycona widokiem idolki w plażowym wydaniu. Patrząc, jak ogromny jest już ciążowy brzuszek, można być pewnym, że lada dzień rodzina Majdanów się powiększy. Życzymy szczęśliwego rozwiązania!

 

 

ZOBACZ TEŻ:Jak wygląda poród w czasach zarazy? Będziecie zaskoczeni!

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęć:Instagram

Komentarze