Rozenek-Majdan urodziła. Co dzieje się z jej zdrowiem?!KOMPLIKACJE…

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan. Są informacje na temat komplikacji.


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali rodzicami małego chłopca. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie po narodzinach dziecka. Post jest bardzo wzruszający.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan bardzo długo starali się o dziecko. Para zdecydowała się na wykorzystanie metody in vitro. Pragnąc poszerzać wiedzę Polaków na temat tego sposobu zapłodnienia, gwiazda TVN wydała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”. Po wielomiesięcznych staraniach udało się i gwiazda zaszła w ciążę. Wczoraj oficjalnie poinformowano o narodzinach małego Henryka. Rozenek-Majdan zaintrygowała wszystkich jednym zdaniem. Według osób z jej otoczenia chodzi o komplikacje związane z porodem chłopczyka.

https://www.instagram.com/p/CBTcPp0BSra/?igshid=1poiva8k1pem7

„Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś. Mały cud. Przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś wam opowiem dlaczego… Zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością” – możemy przeczytać w poście Małgorzaty Rozenek-Majdan.

„Bardzo wam wszystkim dziękuje za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. (…) Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak „każda mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej””- dodała Perfekcyjna Pani Domu.

Osoby z otoczenia gwiazdy nie komentują głośno informacji na temat ewentualnych komplikacji związanych z porodem. Wiadomo, że aktualnie gwiazda oraz jej dziecko czują się dobrze.

 Komentarze