Rozenek wystawiła ŚRODKOWY palec! Nie zgadniecie z JAKIEGO powodu!

Małgorzatę Rozenek zna już chyba każdy. Od kilku lat bardzo często pojawia się na okładkach gazet, a sławę zdobyła dzięki programowi „Perfekcyjna Pani Domu.” Teraz na swoim Instagramie dodała autorskie zdjęcie z…środkowym palcem. Nie uwierzycie dlaczego to zrobiła!

 

Małgorzata Rozenek jest chyba jedną z najbardziej znanych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Codziennie w mediach masowego przekazu pojawia się dużo informacji na temat jej życia prywatnego czy zawodowego.

 

Teraz na Instagrama postanowiła dodać swoje zdjęcie z…środkowym palcem. Dlaczego postanowiła dodać taką fotografię? Ma być to protest przeciwko projektowi „Zatrzymaj Aborcję”, który ma trafić do sejmu w najbliższym czasie.

 

W tym trudnym czasie kwarantanny, w czasie gdy wszyscy z pokorą staramy się wypełnić niełatwe, rządowe zarządzenia. W czasie kiedy próbujemy żyć pogodnie w pandemicznym czasach, a codziennie jesteśmy świadkami łamania przez władzę nałożonych przez władze obostrzeń, zostajemy jeszcze zmuszeni do stawania po stronie praw kobiet, tak jakbyśmy mieli za mało kłopotów, zmartwień i trosk, ale trzeba to zrobić. Trzeba głośno powiedzieć „nie”

-możemy przeczytać.

 

Jutro Sejm ma się zająć projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji (również w przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu, ciężkich uniemożliwiających życie wad wrodzonych płodu czy ciąży zagrażającej życiu matki). Projekt ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS ma być czytany i głosowany w czasach, w których rządzący powinni zajmować się upadającymi firmami, kurczącymi się miejscami pracy i dostępem do leczenia.

-pisze dalej Małgorzata Rozenek.

 

Całość wpisu możemy przeczytać poniżej:

 

https://www.instagram.com/p/B-9qL0YBU1Q/

 

Jaka jest Wasza opinia na temat słów Małgorzaty Rozenek?

 

Źródło: pudelek.pl

Foto: zrzut ekranu/ YouTubeKomentarze