Ruda z Red Lips kusi ciałem w samej bieliźnie! Robi się gorąco!

Joanna Lazer jest piosenkarką. Śpiewa w zespole Red Lips. Ostatnio opublikowała fotkę, na której kusi ciałem w samej bieliźnie! To naprawdę gorące zdjęcie!

Fotografia jest czarno-biała. Joanna pozuje w zmysłowej bieliźnie i narzutce na ramionach. Na szyi ma łańcuch. Trzyma się za głowę. Ma lekko rozchylone usta. Całość wygląda niesamowicie!

Do zdjęcia dołączyła długi wpis, w którym zabrała głos w sprawie ostatnich protestów.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna z ręką między nogami i nagimi…

– Jestem Kobietą. Dziś mój dzień. W tym roku wszystko jest inne niż w innych latach, nawet dzień kobiet jest innego dnia niż zawsze.. Dziś wielki protest w całej Polsce, dziś strajk kobiet… dlatego mam do Was prośbę – dziewczyny oraz panowie, którzy wspieracie swoje żony, dziewczyny, siostry, matki, przyjaciółki… bądźcie dziś rozsądni.

Bądźcie mądrzy. Walczcie o szacunek, ale z szacunkiem do samych siebie. Błagam, nie dawajcie pożywki i argumentów ludziom, z którymi toczy się ta wojna.

Nie popieram całkowicie legalnej aborcji. Jednak absolutnie jestem za prawem kobiet do decydowania o rodzeniu śmiertelnie chorych dzieci. Tylko ze mam także mało popularną w socialach opinie, że nie podoba mi się pomysł na walkę o to prawo.

Nie podoba mi się wtargnięcie do kościołów i prowokowanie tłumu do agresji. Nie podoba mi się profanowanie miejsc kultu religijnego, bo dla wielu (także tych, którzy nie mają z ta sprawa nic wspólnego) są one świętością – taką samą jak dla nas nasze ciała i prawo do własnego wyboru.

No kurde, nie oszukam sama siebie i muszę to powiedzieć… nie podoba mi się ten rodzaj narracji jaki prowadzą organizatorzy całej akcji.

Uważam, że to tylko woda na młyn dla ludzi, z którymi toczy się ta wojna, a także zniechęcanie do siebie osób neutralnych w tej sprawie.

Dziewczyny, przecież wszystkie chcemy być postrzegane jako mądre, wyjątkowe, ambitne, odważne… błagam, nie wrzucajcie na swoje social media niesprawdzonych informacji. Przewinęło mi się kilka postów i story, w których postulujecie o prawo do aborcji w przypadku zagrożenia życia matki lub gwałtu… na to akurat zezwala to – jak je nazywają – „pseudo orzeczenie trybunału”. Ten spór toczy się przede wszystkim o aborcje eugeniczną, dotyczącą śmiertelnie chorych płodów. Nie zapominajcie o tym.

Jest siła w nas kobietach! Jest mądrość! Wierzę w to!
Niestety ze względu na nałożoną mi od wczoraj kwarantannę, nie mogę dziś pójść na spacer, ale wysyłam swoją energię wszystkim Wam Mądre Kobiety!!! – napisała.

Trzeba przyznać, ze wpis jest niezwykle poruszający. Widać, że piosenkarka bardzo mocno przejęła się ostatnimi wydarzeniami.

Fani stanęli za nią murem!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jestem Kobieta. Dziś mój dzień. W tym roku wszystko jest inne niż w innych latach, nawet dzień kobiet jest innego dnia niż zawsze.. Dziś wielki protest w całej Polsce, dziś strajk kobiet… dlatego mam do Was prośbę – dziewczyny oraz panowie, którzy wspieracie swoje żony, dziewczyny, siostry, matki, przyjaciółki… bądźcie dziś rozsądni. Bądźcie mądrzy. Walczcie o szacunek, ale z szacunkiem do samych siebie. Błagam, nie dawajcie pożywki i argumentów ludziom, z którymi toczy się ta wojna. Nie popieram całkowicie legalnej aborcji. Jednak absolutnie jestem za prawem kobiet do decydowania o rodzeniu śmiertelnie chorych dzieci. Tylko ze mam także mało popularną w socialach opinie, że nie podoba mi się pomysł na walkę o to prawo. Nie podoba mi się wtargnięcie do kościołów i prowokowanie tłumu do agresji. Nie podoba mi się profanowanie miejsc kultu religijnego, bo dla wielu (także tych, którzy nie mają z ta sprawa nic wspólnego) są one świętością – taką samą jak dla nas nasze ciała i prawo do własnego wyboru. No kurde, nie oszukam sama siebie i muszę to powiedzieć… nie podoba mi się ten rodzaj narracji jaki prowadzą organizatorzy całej akcji. Uważam, ze to tylko woda na młyn dla ludzi, z którymi toczy się ta wojna, a także zniechęcanie do siebie osób neutralnych w tej sprawie. Dziewczyny, przecież wszystkie chcemy być postrzegane jako mądre, wyjątkowe, ambitne, odważne.. błagam, nie wrzucajcie na swoje social media niesprawdzonych informacji. Przewinęło mi się kilka postów i story, w których postulujecie o prawo do aborcji w przypadku zagrożenia życia matki lub gwałtu… na to akurat zezwala to – jak je nazywają – „pseudo orzeczenie trybunału”. Ten spór toczy się przede wszystkim o aborcje eugeniczną, dotyczącą śmiertelnie chorych płodów. Nie zapominajcie o tym. Jest siła w nas kobietach! Jest mądrość! Wierze w to! Niestety ze względu na nałożoną mi od wczoraj kwarantannę, nie mogę dziś pójść na spacer, ale wysyłam swoją energię wszystkim Wam Mądre Kobiety !!! ———————————————— Fot. @bastekczernek @edyta_zaboros @mariusz.dyczkowski @furdyna_makeup

Post udostępniony przez Joanna RUDA Lazer & RED LIPS (@redlipsmusic)

Co napisali internauci?

Zamurowało mnie. Najmądrzejszy wpis, jaki przeczytałem. Jednak istnieją kobiety mądre. Szacun Ruda!

Mądrze mówisz… pozdro, i wracaj szybko do zdrowia skoro masz kwarantannę

Świetnie napisane👌 Będzie dobrze!😍❤️

Asiu zgadzam się w 100 % z tym co napisałaś. WOLNOŚĆ, SZACUNEK Tak AGRESJA Nie

Fot. Instagram

Joanna Lazer to piosenkarka i autorka tekstów. Była modelką. Występowała jako wokalistka w zespołach Aisha i Delfin oraz Energy. Od 2010 jest związana z grupą Red Lips. której jest współzałożycielką.

Była uczestniczką „Twoja twarz brzmi znajomo”, jurorką w „Śpiewajmy razem. All Together Now” i uczestniczką „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Prowadziła program „Randka z nieznajomym”.

Zobacz także: Ewa Wachowicz buszuje w krzakach! To zdjęcie zachwyciło fanów!

Źródło: InstagramKomentarze