Ryzykowna wyprawa. Martyna Wojciechowska zatrzymana w Pakistanie

Martyna Wojciechowska poinformowała w czwartek, że kilka dni temu podczas realizacji kolejnego odcinka programu „Kobieta na krańcu świata” wraz z ekipą została zatrzymana przez pakistański wywiad wojskowy. Obecnie przebywa w Islamabadzie, stolicy Pakistanu.

 

„Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych ludzi. Potem zaczęły się problemy…” – napisała na Facebooku o nagrywaniu swego programu podróżniczego w Pakistanie.

 

Ekipę programu zatrzymano niedaleko granicy z Afganistanem, a sprzęt siłą skonfiskowano.

 

„W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu +Kobieta na krańcu świata+, zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy. Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska”.

 

Obecnie dziennikarka wraz z ekipą przebywa w Islamabadzie. „W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą, dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy. M.”

 

Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy…W…

Gepostet von Martyna Wojciechowska am Donnerstag, 4. Mai 2017

 

PAP
kdKomentarze