Rzgów: Niezwykły gest policjantów! Zrobili coś wyjątkowego dla 6-letniej dziewczynki na kwarantannie!

W okresie pandemii koronawirusa policjanci mają pełne ręce roboty i jeżdżą do osób objętych kwarantanną. Prócz tego, ze kontrolują czy ludzie przestrzegają zasad i nie wychodzą z domów to czasem robią również dla nich coś wyjątkowego. Świadczy o tym niezwykły gest policjantów.

Dziewczynka wraz z rodzicami została poddana przymusowej izolacji ze względu na podejrzenie zakażenia COVID-19. Pech chciał, że akurat w okresie przymusowej izolacji obchodziła urodziny. Mundurowi ze Rzgowa w związku z jej świętem postanowili sprawić jej miłą niespodziankę. Niezwykły gest policjantów sprawił, że na buzi 6-letniej dziewczynki znów pojawił się uśmiech. Ogromną wrażliwością wykazali się Asp. Anna Kłos i sierżant sztabowy Przemysław Frankowski, którzy sprawują funkcję dzielnicowych w Rzgowie ( woj. łódzkie).

 

ZOBACZ:Papież Franciszek ostrzega przed kolejnym wirusem. „Światu grozi jeszcze większy wirus (…)”!

 

Policjanci przyznali, że robią wszystko, aby ludzie, którzy znajdują się pod ich opieką czuli się dobrze i byli świadomi, że władze o nich pamiętają i dbają. Funkcjonariusze postanowili sprawić dziecku niezwykły prezent urodzinowy i dostarczyli pod bramę jej domu tort i i kolorowe balony. 6-letnia dziewczynka i jej rodzice byli niezwykle wzruszeni z pięknego gestu policjantów. Mała mieszkanka Rzgowa była zachwycona słodką niespodzianką i balonami. Radość dziecka sprawiła ogromną satysfakcję dzielnicowym, którzy zgodnie przyznają, że są szczęśliwi mogąc pomagać i dawać radość innym.

 

ZOBACZ TAKŻE:Andrzej Duda rozwiewa WSZELKIE wątpliwości dotyczące 500 Plus. Te pieniądze NIE…

 

źródła: o2.pl, foto: policja.pl

 

 

 Komentarze