Są GIGANTYCZNE pieniądze dla rolników! Jak je zdobyć?

Są gigantyczne pieniądze dla rolników! Jak je zdobyć? Co trzeba zrobić?

Rozpoczął się nabór wniosków na dopłaty bezpośrednie i płatności w ramach PROW 2014-2020. Rolnicy mogą liczyć na duże pieniądze.

– W ramach płatności do roślin strączkowych na ziarno nie będzie stosowana degresywność stawek (dotychczas do powierzchni upraw ponad 75 ha przysługiwała dwukrotnie niższa stawka). W ramach płatności do pomidorów obowiązują dodatkowe wymogi: wymóg założenia uprawy pomidorów z rozsady i minimalna obsada 20 tys. szt./ha; Ponadto, zgodnie z przepisami unijnymi, od roku 2021 konopie odmiany Finola nie są objęte wsparciem w Polsce – podało Ministerstwo Rolnictwa.

Wniosek można składać wyłącznie elektronicznie. Rolnicy mają czas do 17 maja. Jeśli złożą wniosek po tej dacie, ale nie później niż do 11 czerwca, będą mieć obniżone dopłaty o 1% za każdy dzień zwłoki.

– Szczegółowe informacje dotyczące przyznawania wsparcia w kampanii roku 2021 dostępne są w odpowiednich zakładkach na stronie internetowej Ministerstwa oraz na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – przypomniano.

Fot. Pixabay

Czasu nie ma więc dużo. Lepiej się pospieszyć, bo ogromna kasa przeleci nam koło nosa.

Co na to internauci?

Ja niestety nie mam działki.

I znowu rolnicy…

A ja mam co roku kasę i nie narzekam.

Ja już złożyłem!

Zobacz także: Lech Wałęsa przeszedł POWAŻNĄ operację! Co ze zdrowiem byłego prezydenta?

Fot. Pixabay

Źródło: Ministerstwo RolnictwaKomentarze