Samochód dosłownie zapadł się pod ziemię! Kierowca i pasażer żywcem ugotowali się we (…)!

Do makabrycznego wypadku doszło na parkingu przed sklepem w miejscowości Penza w Rosji. Samochód marki Łada, w którym znajdowali się dwaj mężczyźni dosłownie zapadł się pod ziemię. Kiedy służby wyciągnęły auto okazało się, że obaj mężczyźni żywcem ugotowali się we wrzątku!

Do tragedii doszło w miniony wtorek około godziny 9.40 w rosyjskiej miejscowości Penza. Kierowca i pasażer, którzy podróżowali starą Ładą podjechali pod lokalny sklep spożywczy. Nim mężczyźni zdołali wysiąść zapadła się ziemia i samochód wpadł do kilkumetrowej dziury. Okazało się, że w środku znajdowała się woda, której temperatura wynosiła około 80 stopni Celsjusza. Zakleszczeni w pojeździe kierowca i pasażer nie mieli żadnych szans na przeżycie. Obaj ugotowali się żywcem we wrzątku.

 

 

 

Ze względu na dobro śledztwa i rodzin tragicznie zmarłych mężczyzn policja nie ujawniła ich personaliów. Jedyne co wiadomo na ich temat to tylko to, że jeden miał 53, a drugi 49 lat. Śledztwo w sprawie wszczęła miejscowa prokuratura. Niewykluczone, że wykonawca miejskiej sieci ciepłowniczej odpowie za zaniedbania podczas jej wykonywania. Czyn ten jest zagrożony karą do czterech lat pozbawienia wolności. Zapadnięcie asfaltu pod autem mężczyzn było spowodowane usterką wadliwej sieci ciepłowniczej.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:[VIDEO] Oto co stanie się, gdy twoje auto znajdzie się między dwoma TIRami. Prędkość na gra roli – lepiej patrz w lusterka!

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com, wideo: youtube.comKomentarze