SAMOLOT ROZBIŁ SIĘ TUŻ PO STARCIE! Maszyna spadła prosto na…

W Kazachstanie doszło do przerażającej katastrofy samolotu, w wyniku której 60 osób zostało rannych, a 15 ludzi nie żyje. Samolot rozbił się tuż po starcie!

Samolot linii Bek-Air, a więc najstarszego przewoźnika z Kazachstanu, miał porażający wypadek. Samolot osobowy typu Fokker-100 tuż po wystartowaniu z lotniska w Ałmatach zaczął tracić wysokość i spadł na budynek stojący w okolicy. Jak na razie wiadomo jest, że 15 ludzi poniosło śmierć, a 60 osób zostało rannych.

 

Katastrofa miała miejsce dziś o godzinie 7.20 rano czasu lokalnego. Samolot linii Bek-Air tuż po wystartowaniu zaczął tracić wysokość. Maszyna przy ogromnej prędkości jaką zdążyła już uzyskać, uderzyła o ogrodzenie lotniska, a potem wpadła na dwukondygnacyjny budynek, na którym zahamowała.

 

„Maszyna straciła wysokość i uderzyła najpierw w betonowe ogrodzenie, a później w dwukondygnacyjny budynek„- poinformowało BBC News.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Tego człowiek żałuje NAJBARDZIEJ przed ŚMIERCIĄ! Wypowiedzi seniorów trafiają w sedno!

 

 

Dotychczas nie miały miejsca żadne katastrofy lotnicze z udziałem linii  Bek-Air. Maszyny te działały sprawnie od 1999 roku i od tego czasu były one bezawaryjne. Na razie nie ustalono dokładnej przyczyny wypadku. Najbardziej prawdopodobne spekulacje odnoszą się do złego stanu technicznego samolotu, a przy tym nie wyklucza się błędu pilotów.

 

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:YouTube

 Komentarze