Sąsiedzi czuli NIEPRZYJEMNY ZAPACH NA KLATCE SCHODOWEJ! Okazało się, że to…

W jednym z mieszkań w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) znaleziono zwłoki 35-letniego mężczyzny w stanie zaawansowanego rozkładu. Sąsiedzi z bloku od jakiegoś czasu czuli nieprzyjemny zapach na klatce schodowej! Postanowili więc wezwać funkcjonariuszy policji, którzy po przyjechaniu na miejsce, znaleźli w jednym z mieszkań ciało.

 

Sprawą zainteresowali się mieszkańcy bloku przy ulicy Dworcowej w Sławnie. To właśnie oni wezwali policję, która wyważyła drzwi jednego z mieszkań.

Ciało zmarłego znajdowało się w mieszkaniu od około tygodnia. Choć nie jest jeszcze znana dokładna przyczyna śmierci, policjanci przypuszczają, że w sprawę mogą być zamieszane osoby trzecie.

Zobacz też: Powstrzymujesz KICHANIE? Po tej historii już NIGDY  tego nie zrobisz: „szyja spuchła, głos się zmienił, 2 tygodnie w szpitalu”

 

Trzy osoby, które zostały zatrzymane w sprawie, jeszcze nie wytrzeźwiały. Będą przesłuchane najpewniej we wtorek – powiedziała w rozmowie z „Głosem Koszalińskim” Mirosława Bańska z Prokuratury Rejonowej w Sławnie.

 

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 38 lat, a także 40 letnią kobietę.
Źródło: O2


Komentarze