Schudła 80 kilogramów! Wystarczyła DROBNA ZMIANA…

Schudła 80 kilogramów! 28-letnia Danielle Patera jeszcze dwa lata temu ważyła 150 kg. Borykała się otyłością, co utrudniało jej normalne funkcjonowanie. Postanowiła zrzucić nadmiar kilogramów. Drobna zmiana okazała się kluczem do szczęścia dziewczyny. 

 

 

 

28-letnia Danielle jeszcze niedawno ważyła aż 150 kilogramów. Któregoś dnia dziewczyna wybrała się na wycieczkę do parku wraz ze swoją mamą. Okazało się, niewielkie wzniesienie jest dla niej nie do pokonania. W przeciwieństwie do 54-letniej mamy, dziewczyna nie była w stanie wejść na górę. To był cios, który uświadomił Dan, że musi zmienić coś w swoim życiu. 

 

 

 

W dwa lata udało jej się zrzucić aż 80 kilogramów!

 

 

 

Gdy Danielle wróciła do domu, natychmiast przystąpiła do działania. Czternaście dni studiowała specjalną literaturę dla dietetyków, szukała odpowiednich ćwiczeń, a także jadłospisów, które pozwoliłyby jej schudnąć. Zdecydowała, że najlepsze dla niej będzie rozsądne podejście do zmiany trybu życia. Ograniczyła kalorie i dokładnie selekcjonowała produkty spożywcze. Oprócz tego polubiła aktywność fizyczną. 

 

 

 

Zapisała się na siłownię, jednak wstydziła pójść tam sam sama. Poprosiła swojego brata o pomoc. 

 

 

 

 

Poprosiłam brata, aby poszedł tam ze mną. Dokładnie opowiedziałam mu, dlaczego chcę zmienić swój styl życia. Dlaczego chcę zrzucić 80 kilogramów. Mój brat odparł: Cholera, to szaleństwo – wspomina 28-latka. 

Brat wykazał się ogromnym wsparciem. Przez kolejny miesiąc chodził z siostrą do klubu sportowego. 
Już w pierwszym miesiącu Danielle Patera zrzuciła niecałe 15 kilo. Nie poddawała się i kontynuowała swoją przygodę z siłownią. Do diety dorzuciła owoce, warzywa i chude białko. Wszystkie ulubione posiłki przygotowywała w wersji light. Do wszystkich potraw dodawała również przyprawy. 
Jeśli i Ty marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów, koniecznie przeczytaj poniższe wskazówki. Danielle, która schudła 80 kilo, ma dla Ciebie kilka ważnych rad:

1. Nie czekaj! Zacznij już teraz.

2. Poproś o pomoc! – wsparcie brata było kluczowe i nieocenione

3. Bądź odpowiedzialny! – prowadź pamiętnik, wrzucaj zdjęcia na bloga, prowadź Instagram. Widoczne efekty zmotywują cię jeszcze bardziej do działania. 

 

A wam jak podoba się niesamowita metamorfoza 28-latki? My jesteśmy zachwyceni! Zrobiła coś niesamowitego!

 

 

Zobacz również: Edyta Górniak ma prawdziwy problem! Odkąd schudła

Komentarze