SEICENTO zderzyło się z JELENIEM! Potem… (VIDEO)

SEICENTO zderzyło się z JELENIEM! Potem… (VIDEO)

Nagranie zderzenia Seicento w Rakowie zarejestrował jadący z przeciwko kierowca.

Do wypadku Seicento doszło kilka dni temu na drodze wojewódzkiej nr 718. Jacek Pietrzkowski, który nagrał całe zdarzenie pisze:

„Uwaga na zwierzęta leśne!!!.
Dziś w Rakowie doszło do wypadku z udziałem zwierzyny leśnej, na szczęście nikomu nic się nie stało.”

 

Nie zawsze prędkość ma znaczenie

Fiatem Seicento jechały prawdopodobnie dwie kobiety. I choć pojazd poruszał się stosunkowo wolno, to nie zauważyły nadbiegającego zwierzęcia.

„Przez pole biegły trzy jelenie. (…) Nikt z naprzeciwka nie zwalniał, wszyscy jechali normalnie, chwilę wcześniej skończył się teren zabudowany, więc kierowcy jechali w miarę wolno.”

DRAMAT w Zatoce GDAŃSKIEJ! „Warszawa ZASR**ŁA nam…”!

 

Seicento zderzyło się z jeleniem

Na nagraniu widzimy kilka samochodów jadących drogą, a na przedzie jedzie niebieskie Seicento. Nagle przed auto wbiega jeleń i zahacza o samochód. Fiat wypada z drogi, dachuje i obraca się znów na koła. Tymczasem jeleń wskoczył na pobliskie pole i zaczął uciekać.

 

Potem…

Jak pisze Jacek Pietrzkowski kierującej i pasażerce nic się nie stało. Natomiast jelenia prawdopodobnie uśpiono. Ucierpiało także auto przez dachowanie.

Jak widać na drodze powinniśmy uważać nie tylko na innych kierujących, na pieszych ale też na zwierzęta, które mogą wtargnąć na drogę.

Poniżej video ze zdarzenia:

Uwaga na zwierzęta leśne!!!.Dziś w Rakowie doszło do wypadku z udziałem zwierzyny leśnej, na szczęście nikomu nic się nie stało. Nagranie z mojego wideorejestratora.

Gepostet von Jacek Pietrzkowski am Sonntag, 15. Dezember 2019

 

 

fot. https://www.facebook.com/jacek.pietrzkowski

 Komentarze