Słynna seksbomba zagra w filmie Dody! Tak, chodzi o…

O filmie Dody robi się coraz głośniej, bo powoli poznajemy więcej szczegółów na temat produkcji.

Dziewczyny z Dubaju to nowy projekt Dody. Scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krzysiaka o tym samym tytule. Dotyczyła ona specyficznego procederu. Polki, często osoby znane – modelki czy celebrytki – wyjeżdżały do Dubaju, by tam mówiąc wprost prostytuować się za ciężkie pieniądze. Tymczasem w Polsce prowadziły przykładne życie żon i matek.

Doda zwiesiła swoją karierę muzyczną, by zająć się produkcją Dziewczyn z Dubaju. Na początku roku prowadziła castingi, a niedawno ujawniono, kto zagra główne role w tym obrazie >>>Dziewczyny z Dubaju. Kto zagra w filmie?

 

Jednocześnie serwis Plotek donosi, że w filmie pojawi się także słynna seksbomba. O kogo chodzi? Tak, zgodnie z informacjami portalu, ma to być Katarzyna Figura!

 

>>>Udręka Katarzyny Figura! Aktorka od 7 lat nie może…

 

Według Plotka, aktorka bardzo cieszy się na ten nowy projekt. Szczególnie, że zapowiada się interesująco:

 

Kasia bardzo się cieszy na współpracę z Marią Sadowską, reżyserką „Dziewczyn z Dubaju”, i nie może się doczekać wejścia na plan.*

 

Jak widać, obsada Dziewczyn… to grono dobrych aktorek, więc można się spodziewać kina na poziomie. Premiera filmu przewidziana jest jeszcze na 2020 r.

 

>>>Doda zaskoczyła fanów: Co??? Zmiotło mnie z planszy😍 (VIDEO)

 

fot. https://www.instagram.com/dodaqueen/

*cyt. plotekKomentarze