SENSACYJNE doniesienia z rodziny królewskiej! To wyszło na jaw!

Codziennie na temat życia rodziny królewskiej rozpisują się media zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Media śledzą każdy krok królowej Elżbiety II, a także księżnej Kate i księcia Harry’ego. Dziennikarze chcieliby dowiedzieć się jak najwięcej. Ostatnio pojawiły się sensacyjne doniesienia. To wyszło na jaw! Zobacz, o co chodzi!

Od wielu lat media na całym świecie śledzą każdy krok rodziny królewskiej. Ciągle też pojawiają się różne spekulacje. Tym razem w mediach pojawiły się pewne sensacyjne wieści. Mowa tutaj o ciąży księżnej Kate. Pomimo, że na temat tej ciąży spekulowano wiele razy, tym razem tabloid powołuje się na małą Charlotte. O spekulacjach pisze gazeta „New Idea.”

Według gazety księża Kate jest obecnie w czwartej ciąży. Urodzić ma się chłopiec. Gazeta sądzi także, że tajemnicę tą zdradziła mała Charlotte, która jak wszyscy wiedzą jest bardzo otwartym i szczerym dzieckiem.

Jak informuje gazeta na ostatnich zdjęciach rodzinnych księżna Kate obejmuje brzuch, ponadto coraz częściej ubiera luźne stroje.

Według „New Idea” mała Charlotte kiedy tylko dowiedziała się o przyjściu na świat rzekomego brata, miała wyrazić swoje niezadowolenie, które uchwycili dziennikarze na jej twarzy.

To jeszcze nie wszystko! Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się także dosyć niepokojące informacje. Jest to np. fakt, że księżna Kate w ostatnim czasie nie czuje się zbyt dobrze. Dziennikarze stwierdzili, iż te wszystkie fakty są dowodem na to, że żona księcia Williama jest w ciąży.

Informacje o ciąży  nie zostały jednak potwierdzone.

Myślicie, że w rodzinie królewskiej spodziewają się kolejnego dziecka?

 

Źródło: pomponik.plKomentarze