Siostra Ani Przybylskiej ostrzega: „Niezależnie od zbliżających się…”

Siostra Ani Przybylskiej (1978-2014) nazywa się Agnieszka Kubera.

Pani Agnieszka to starsza siostra słynnej aktorki, bo urodziła się w 1974 roku.

Agnieszka Kubera tak w Vivie wypominała ostatnie dni i tygodnie z Anią:

 

Koncentrowałam się tylko na tym, jak wyglądała, co jadła i czy w ogóle jadła, czy wzięła lek, za ile wróci ból. Nie myślało się o zakupach, o dzieciach, o niczym. Moje dziecko było ze świeżo rozpoznaną chorobą. Zostawiłam je mężowi, co teraz jest nie do pomyślenia. (…)

Teraz myślę, że byłam nieodpowiedzialna, ale tak się sfokusowałam na Ankę… Absolutnie tego nie żałuję, choć mogłam coś ważnego przeoczyć u Miłosza.

 

Siostra Ani Przybylskiej obecnie pracuje w branży medycznej i codziennie ma styczność z osobami chorymi na koronarwirusa.

 

Zobacz też: Kamil Durczok walczy o życie! Choroba zmieniła go nie do poznania…

 

Ponieważ sama wie, jak ważne są sprawy zdrowia, postanowiła ostrzec Polaków. Zamieściła nagranie płuc, które ulegają zwapnieniu na skutek zarażenia i napisała:

 

Niezależnie od zbliżających się Wyborów 2020 i tak… po obserwacji totalnego rozluźnienia na ulicach przypominam że COVID nadal jest z nami.
Dowód w załączeniu!

 

Apel pani Agnieszki wydaje się na czasie, bo wirus nie odpuszcza. W ostatnich dniach Adam Małysz poinformował, że jest chory na Covid-19 (zobacz TUTAJ). Także prezydent Kielc Bogdan Wenta wraz żoną przechodzi kwarantannę, po tym jak na koronawirusa zachorował sekretarz miasta.

 

https://www.instagram.com/agulka2002/

 Komentarze