Siostra Grety Thunberg nie wytrzymała! Wstrząsające słowa!

Greta Thunberg

Dla Grety Thunberg każda okazja jest dobra do zaistnienia. Dziś już jest jedną z najbardziej popularnych nastolatek świata. Znana wagarowiczka wyznacza nowe trendy w światowej polityce, mówi wielkim przywódcom jak mają żyć.

 

Dziś wypłynęła informacja na temat siostry Grety Thunberg Beaty Ernman. Beata w specjalnym wywiadzie powiedziała wstrząsające słowa na temat rodziny. Powiedziała, że przez Gretę miała problemy psychiczne! Wtedy kiedy rodzice skupili całą uwagę na Grecie dla Beaty nie starczyło już uwagi przez co wpadła w depresję! Mówiła, że czuła się wycofana.

 

Beacie Ernman pomaga w chorobie psychicznej muzyka. Niedługo pojawi się w musicalu poświęconym francuskiej pieśniarce Edith Piaf. Siostra Grety wyznaje:

 

Odkąd pamiętam tańczyłam i śpiewałam. Dorastałam z piosenkami Edith Piaf, ale dopiero teraz miałam okazję poznać historię jej życia. Możliwość wykonywania jej nieśmiertelnej muzyki jest spełnieniem moich marzeń

 

Jak widać problemy z psychiką to już niemal rodzinna przypadłość. Sama Greta Tunberg walczy z wieloma chorobami. Młoda ekolożka cierpi na ADHD, zespół Aspergera, mutyzm wybiórczy, a także nawet i na zaburzenia obesesyjno-kompulsyjne. Nic więc dziwnego, że mogło się coś udzielić siostrze.

 

ZOBACZ: Szefowa sztabu wyborczego Dudy już całkiem odleciała! Mówi, że wolność słowa…

 

Sam ojciec dziewczynek opowiadał, że podczas kiedy Greta opłakiwała zmiany klimatyczne przestała jeść i chodzić do szkoły, bo deflinki były nieszczęśliwe. Dopiero, kiedy media zaczęły się nią interesować Greta zaczęła się uśmiechać. Może po prostu wystarczy siostrę Grety zacząć pokazywać w mediach i depresja minie?

 

Źródło: PAP

 Komentarze