Skandal na całą Europę! Szalona orgia z udziałem europosła!

Mimo że pandemia szaleje niektórzy politycy wciąż nie stosują się do obostrzeń. Taką nieodpowiedzialność możemy zobaczyć chociażby w polskim sejmie, w którym niektórzy posłowie nie noszą maseczek. Jednak pewien europoseł wywołał ogromny skandal, uczestnicząc w seksparty.

W jednym z brukselskich barów odbywała się nielegalna impreza. Wzięło w niej udział około 25 uczestników. Na miejsce szybko przybyła policja, która postanowiła przerwać zabawę. Byli bardzo zaskoczeni, kiedy okazało się, że jednym z mężczyzn uczestniczących w imprezie był węgierski europoseł. Polityk, który powinien świecić przykładem obywatelom, wykazał się dużą nieodpowiedzialnością.

Dziennik „Hiet Nieuswablad” potwierdził, że takie wydarzenie miało miejsce. Policja przekazała do wiadomości, że nielegalna impreza w barze była połączona z seksparty.

Największy szok wywołał fakt, że w zabawie uczestniczyły znane osoby. Nie zabrakło także polityków. Jednym z uczestników był József Szájer, węgierski europoseł. Oprócz niego przyłapanych zostało także kilku dyplomatów. Wszystkich zatrzymano i przesłuchano.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy objaw COVID-19? Sprawdź czy nie dotyczy to ciebie!

Za udział w nielegalnej zabawie otrzymali oni mandaty, jednak afera jaką wywołali może ich kosztować znacznie więcej. Już teraz media rozpisują się na temat tego zajścia, a uczestnicy imprezy tłumaczą się przed mediami.

Źródło: 02.plKomentarze