SKANDAL W STRAŻY POŻARNEJ! Wyciekło haniebne zdjęcie, na którym strażak… KOLEDZY SĄ OBURZENI.

SKANDAL W STRAŻY POŻARNEJ W MANCHESTERZE.

Greater Manchester Fire Service rozpoczęła właśnie śledztwo mające wyjaśnić, który z pozostających na służbie strażaków zrobił sobie zdjęcie w trakcie zbliżenia seksualnego z kobietą w wozie strażackim.

 

Zdjęcie wyciekło do sieci po tym, jak zostało opublikowane na portalu dla swingersów przez jednego z użytkowników – prawdopodobnie poszukiwanego strażaka. Profil ten ma należeć do 27 – latka Calluma, który szuka zróżnicowanych rozrywek seksualnych. W opisie profilu można przeczytać, że Callum szuka osób chętnych do seksu grupowego i do przebieranek.

 

Jak poinformował „The Sun” anonimowy rozmówca, w Greater Manchester Fire Service panuje wielkie oburzenie. Koledzy Calluma uważają, że nadużył on swojej pozycji i przyniósł wstyd wszystkim strażakom.

 

Ze zdjęcia wynika, że przynajmniej dwie osoby uprawiały seks, a jeszcze jedna robiła zdjęcie, co oznacza, że przynajmniej trzy osoby były prawdopodobnie zaangażowane w to nieprzyzwoite zachowanie w Manchesterze. Nie ma w tym nic śmiesznego i jakieś głowy polecą. Zdjęcia tego typu nie pomogą straży pożarnej – powiedział anonimowy rozmówca.

 

 

Oburzenie wyraził też rzecznik Greater Manchester Fire Service.

 

Nie mogę uwierzyć w to, że w 2017 r. wciąż oglądamy tak wysoce niestosowne zdjęcia jak to w wozie strażackim. Nie jesteśmy tacy. Strażacy z GMFRS to ludzie pracowici i dumni z tego, że służą społeczeństwu. Są profesjonalni i pilni. Załoga będzie w najlepszym wypadku całym tym wydarzeniem zażenowani – skomentował całą sprawę rzecznik. 

 

Źródło Polish Express

MM

 


Komentarze