Skandal w Top Model! Szokujące doniesienia na temat jednego z finalistów

Już w najbliższą środę wielki finał popularnego programu Top Model. Przed nim pojawiły się jednak szokujące informacje. Portal Pudelek.pl donosi, iż jeden z finalistów – Dominic D’Angelica miał być zamieszany w przestępstwa seksualne. O całej sprawie według doniesień mediów mogła nawet wiedzieć produkcja show.

 

Dominic D’ Angelica uchodził za jednego z faworytów programu „Top Model”. Dotarł on do finału, który miał się odbyć w najbliższą środę.  Według wielu mógł on go nawet wygrać. Teraz jednak ma inne zmartwienia.

 

Portal Pudelek.pl doszedł do informacji, że w 2011 r. model mając 22 lata został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią poniżej 16. roku życia.

 

Za to przestępstwo według Pudelka zasądzono mu wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. To jednak nie wszystko. D’Angelica miał złamać warunki swojego zawieszenia. Jak wynika z doniesień w 2014 r. ponownie został aresztowany. Tym razem ze swoim bratem bliźniakiem Stefanem. Wówczas oskarżyć ich miano o pobicie ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała. Według Pudelka Dominic miał wówczas trafić na pięć miesięcy do więzienia.

 

O kryminalnej przeszłości modela wiedzieć miała fundacja Operation Care Amador County. Działa ona na rzecz ofiar przestępstw i przemocy na tle seksualnym. W doniesieniu cytowanym przez portal Pudelek.pl można wyczytać, iż rodzina poszkodowanej dowiedziała się, że Dominic bierze udział w polskim „Top Model”.

 

„Wszystkie informacje są zawarte w publicznym rejestrze, do którego polscy obywatele nie mają jednak dostępu. Matka ofiary ma wszystkie potrzebne dokumenty i zdjęcia ze sprawy. Warto wspomnieć, że rodzina ofiary dowiedziała się w sierpniu, że Dominic wziął udział w programie i próbowali skontaktować się z produkcją, jednak nie uzyskali żadnej odpowiedzi” – można wyczytać w Pudelku.

 

 

 

Źródło: Radio Zet

Foto: You Tube/ TVN Fashion (zrzut ekranu)Komentarze