SKANDAL z Klaudią el Dursi? Pokazała nawet…

Klaudia el Dursi, uczestniczka programu „Top Model” opublikowała zdjęcie, na którym pokazała dużo więcej niż powinna! Fani nie mogli wyjść z podziwu.

Klaudia el Dursi jest uczestniczką ósmej edycji ,,Top Model Polska”. To właśnie ona jako pierwsza w historii otrzymała tzw. złoty bilet. Uczestniczka, bądź uczestnik, który go otrzyma, nie musi przechodzić drugiego etapu eliminacji i trafia bezpośrednio do domu modelek. 30-latka z zawodu jest krawcową i pochodzi z Bydgoszczy. Jest także szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Z początku wydawało się, że kobieta jest bardzo nieśmiała. Jak się jednak okazało –  tylko udawała. Klaudia jest profesjonalną modelką i na koncie ma już kilkanaście poważnych sesji zdjęciowych m.in rozbieraną sesję w playboy’u. Kobieta odpadła tuż przed finałem programu jednak to nie zamknęło jej drzwi do kariery. Wręcz przeciwnie, modelka postanowiła brnąć dalej świat modelingu i trzeba przyznać, że zdecydowanie jej to wychodzi.

 

ZOBACZ TAKŻE: 32-latek zmuszał do TEGO 14-latkę. Wywoził ją do lasu, hotelu i tam…

 

Instagram Klaudii pełen jest pięknych zdjęć na których modelka z chęcią pokazuje swoje kobiece atuty. Czy to na wymarzonych wakacjach, czy w domowym zaciszu zawsze wygląda rewelacyjnie. Jakiś czas temu Klaudia wybrała się na Bali, gdzie obecnie pracuje nad pierwszą polską edycją „Hotel Paradise”. Modelka podzieliła się ze swoimi fanami dość odważnym zdjęciem. Mama dwójki dzieci opublikowała fotografię na której pozuje w basenie, ma na sobie skąpe bikini i odważnie eksponuje swój biust. Tym oto sposobem aktorka chciała zaprezentować elegancką biżuterię, której reklamą jest właśnie wspomniana fotka. Fani nie mogli wyjść z zachwytu jak piękne ciało, opaleniznę i biust ma modelka. Pod zdjęciem Klaudii obserwatorzy zasypali ją mnóstwem pozytywnych komentarzy.

Zobaczcie sami:

eldursi

 

 

fot. instagram, facebookKomentarze