Skandaliczne sekrety RODZINY KRÓLEWSKIEJ – Lekcje kamasutry i nie tylko

Kochana przez miliony księżna Diana i znienawidzona Camilia – dziś sekrety o Brytyjskiej rodziny królewskiej ujrzały światło dzienne.

 

Książka ,,Księżna: Historia nieopowiedziana” autorstwa Penny Junior trafiła do rąk czytelników, którzy do tej pory nie znali całej prawdy o rodzinie królewskiej Wielkiej Brytanii. Wysłałam kogoś, by cię zabił. Oni są w ogrodzie. Wyjrzyj przez okno. Nie widzisz ich? – te właśnie słowa miała wypowiedzieć Diana do kochanki męża.

 

Camilla Parker Bowles swój romans z Księciem Karolem rozpoczęła słowami „moja prababcia i twój prapradziadek byli kochankami” – i tak narodził się z jeden z najbardziej skandalicznych romansów w Wielkiej Brytanii. Rzecz jasna Diana nienawidziła Camilla, jak można się domyślać z wzajemnością.  

 

Diana mocno przeżywała romans  – wpadła w depresję i bulimię. Księżna Diana ponad wszystko chciała być z Karolem, postanowiła nawet wziąć lekcję od specjalistów kamasutry, by w pełni zadowolić męża.  Camilla sypiała w swojej komnacie, a służący wietrzyli pokój z papierosowego dymu i sprzątali zapełnione po brzegi popielniczki.

 

Załamana Diana postanowiła zastawić pułapkę na kochanków – wpadła do posiadłości krzycząc, że Karol traktuje ją jak szmatę i porzuca samą z dziećmi. Najbardziej kontrowersyjne było jednak nagranie, którego treść opublikowała jedna z gazet – słowa „chcę być twoim tamponem”, które padły z ust Camilli w kierunku Karola. Diana sama później przyznała, że jej małżeństwo to wspólne życie jej, Karola i Camilli.  

 
 
 

Komentarze