Skandaliczne zachowanie Beyonce i Jaya-Z! „Nienawidzę ich”-komentują Internauci

Skandaliczne zachowanie Beyonce i Jaya-Z w trakcie Super Bowl 2020! „Nienawidzę ich”-komentują z niesmakiem oburzeni Internauci.

 

 

 

 

Skandaliczne zachowanie celebrytów! 

W ostatni weekend odbywał się 54. finał amerykańskiej NFL. W dorocznym finale Super Bowl uczestniczyli również celebryci, aktorzy i znani influencerzy. Na trybunach vipowskich zasiadła wybitna wokalistka  Beyonce w towarzystwie swojego męża Jaya-Z. Parze towarzyszyła córeczka. Kiedy Demi Lovato zaczęła śpiewać hymn narodowy, Beyonce i Jay-Z zrobili coś, co zbulwersowało Amerykanów. 

 

 

 

Gdy z głośników wybrzmiały pierwsze wersy hymnu narodowego i wszyscy zgromadzeni powstali… wokalistka i jej mąż raper pozostali na swoich miejscach. Zdaniem Internautów wykazali się kompletnym brakiem szacunku wobec symboli narodowych. Zachowanie muzyków zbulwersowało większość obywateli Stanów Zjednoczonych.

 

 

 

„Podczas gdy tysiące dumnych Amerykanów wstało podczas hymnu, Beyonce i Jay-Z siedzieli w ciszy. W Ameryce nie ma miejsca na pozbawione patriotyzmu szumowiny, jak ta dwójka” – skomentował zdenerwowany użytkownik sieci. 

 

 

 

„Nienawidzę ich”- grzmiał inny Internauta. 

 

 

 

Źródło: Twitter
Zdjęcie: Youtube


Komentarze