Skrywana 30-lat prawda wyszła na JAW! Kuba Wojewódzki…

Kuba Wojewódzki z telewizją związany jest od lat. Popularny dziennikarz-celebryta, który swego czasu nazwał się samozwańczym królem TVN-u kojarzy nam się z takimi programami jak „Idol” i „Kuba Wojewódzki”. Do swojego autorskiego show zaprasza aktorów i celebrytów zadając im różne, czasami dość kontrowersyjne pytania.

Choć Kuba Wojewódzki jest już grubo po 50-tce to nadal wygląda i stylizuje się jak młodzieniaszek. Wielu twierdzi, że dziennikarz wygląda lepiej niż w czasach swojej młodości i trudno nie zgodzić się z tą opinią. Celebryta opublikował ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie sprzed 30 lat. Wykonał je podczas swojej pierwszej podróży do Nowego Jorku. Warto zaznaczyć, ze dziennikarz miał wtedy 26 lat i trzeba przyznać, że od tego czasu zmienił się zdecydowanie.

ZOBACZ:Kuba Wojewódzki pochwalił się ile zarabia na INSTAGRAMIE. Kwota zwala z nóg

 

 

Popularny prezenter dodał fotkę, na której pozuje w koszulce z napisem Nowy Jork. Zdjęcie zostało zrobione na tle nieistniejących już dziś wież World Trade Center. Pod fotką, która została opublikowana na Instagramie momentalnie zaroiło się od setek komentarzy. Fani zgodnie podkreślają, że dziś Kuba wygląda zdecydowanie lepiej niż 30 lat temu. Jeden z fanów porównał nawet go do wina pisząc, że z wiekiem coraz lepiej wygląda. Trudno nie przyznać racji opiniom internautów, ponieważ jest w nich stuprocentowa racja!

 

ZOBACZ TAKŻE:Wojewódzki publicznie ZAKPIŁ z Anny Muchy! Jak mógł COŚ TAKIEGO powiedzieć?!

 

źródła: plotek.pl, foto onstagram.com

 Komentarze