Śląskie: Fatalny finał romantycznej randki! Amant okazał się zwykłym (…)!

Miłosny zawód przeżyła 19-latka z Czeladzi (woj.śląskie). Młoda kobieta umówiła się z 20-latkiem, którego poznała w sieci. Niestety dla niej finał romantycznej randki z nowo poznanym mężczyzną okazał się fatalny. Amant okazał się złodziejem!

Para, która poznała się w sieci umówiła się na spotkanie w Mysłowicach (woj. śląskie). 19-letnia mieszkanka Czeladzi robiła sobie wielkie nadzieje co do poznanego na portalu randkowym 20-latka. Chłopak wydawał się być bardzo miły i szarmancki. Jak się później okazało były to tylko pozory. Finał romantycznej randki w lesie był dla młodej kobiety niezwykle dramatyczny, a zamiast radosnych wspomnień pozostały jej tylko łzy i żal. Przystojniak wykorzystał ufność dziewczyny, okradł zabierając torebkę z portfelem i dokumentami, a także komórkę i uciekł pozostawiając ją samą w lesie!

 

 

ZOBACZ:Przez 26 lat była więziona w zniszczonej ruderze! Piekło zgotowała jej własna matka!

 

 

Na szczęście po chwili rozpaczy dziewczynie udało się otrząsnąć z szoku i znaleźć drogę do miasta. 19-latka od razu natknęła się na komendę policji, gdzie ze szczegółami opowiedziała co ją spotkało. Mieszkanka Czeladzi ze szczegółami opisała chłopaka, który wpadł niecałą godzinę później! 20-letni mieszkaniec Mysłowic był zaskoczony takim obrotem spraw. Policjantom udało się również odnaleźć skradzione rzeczy należące do 19-latki. Amant musi liczyć się teraz z poważnymi konsekwencjami. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
REKLAMA

 

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

 

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.comKomentarze