sławomir może zagrać na Twoim weselu!

SŁAWOMIR może zagrać na TWOIM WESELU! Potrzebujesz tylko odpowiedniej kwoty!

Bogacze na wschodzie i zachodzie lubią zapraszać wielkie gwiazdy na swoje ślubne ceremonie. U nas też kilka gwiazd chętnie grywa na weselu, ale tylko za odpowiednie pieniądze. Okazuje się, że podobną ścieżką podążałby Sławomir!

Jak to się stało, że do tej pory Sławomir nie zagrał na żadnym weselu? Być może nie uwierzycie, ale… nikt go nie zaprosił!

 

Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów.

 

– powiedział gwiazdor „Super Expressowi”.

 

Jeśli w grę wchodzi zagranie koncertu w ramach wesela, to możemy snuć domysły ile taka przyjemność by kosztowała. Sławomir za swój występ kasuje około 35 tysięcy złotych. Możemy więc podejrzewać, że kwota za występ weselny byłaby podoba, lub wyższa. Mniej więcej podobne pieniądze kasują gwiazdy disco-polo, które w wypadku wolnych terminów chętnie grają na weselach.

 

Ktoś z Was jest chętny na wesele ze Sławomirem? Jedno jest pewne – to byłaby niezapomniana impreza!

 

gwiazdy. wp. pl/ foto: zdjęcie ilustracyjne/ screenshot /youtube/slawomirgwiazdarockpolo