sławomir, kajra, sławomir zapała

SŁAWOMIR Zapała znowu zaskoczył: kupił KAJRZE bardzo dziwny prezent urodzinowy. Niejedna by się OBRAZIŁA!

Sławomir Zapała i Kajra to małżeństwo, bez którego trudno sobie obecnie wyobrazić polski show biznes. Brylują w telewizji, mają swój program, koncertują, słowem – spełnione gwiazdy. Ale ponieważ zainteresowanie opinii publicznej trzeba podtrzymywać – warto od czasu do czasu czymś zaskoczyć…

 

Magdalena „Kajra” Kajrowicz obchodziła nie tak dawno urodziny. Nie pytajcie które, bo nie w tym rzecz, a poza tym wszyscy wiemy, że 18-te. Najważniejszy w tej historii jest bowiem prezent, który Sławomir sprawił swojej żonie.

 

Ewidentnie muzyk potrafi być zaskakujący, śmieszny i praktyczny zarazem. Podarował bowiem Kajrze sprzęt, za który niejedna kobieta trzasnęłaby go w pysk, albo się obraziła. Ale nie jego żona – ona była zachwycona:

 

Dostałam kosiarkę spalinową. Uwielbiamy kosić trawę – powiedziała Kajra dziennikarzom „Super Expressu”

 

Sławomir i Kajra mają spory dom nieopodal Limanowej. Na górskich łąkach trawy dużo, toteż nowa kosiarka na pewno też się przyda. Można też uznać, że prezent jest nawiązaniem do najnowszego hitu Sławomira „Mała, znów zarosłaś”, który pojawił się na youtube kilka tygodni temu.

 

Jak też widać na załączonym obrazku – prezent dla kobiety nie musi być oklepanymi czekoladkami i kwiatami. Czasem warto zaszaleć, oczywiście pod warunkiem, że znamy dobrze swoją partnerkę.

 

Wszak każdy to powie, że nie ma nic gorszego niż wściekła kobieta…

 

o2.pl/ foto: screenshot youtube. com