Śliczna dziewczyna? Zobacz, JAK podsumowała ją DODA!

Doda to raczej samica alfa niż słodka kobietka. Zazwyczaj nie afiszuje się z damskimi przyjaźniami, wydaje się że żyje raczej w męskim świecie.

Wyjątek zrobiła ostatnio dla Marii Sadowskiej – reżyserki filmu Dziewczyny z Dubaju. Na swoim instagramie Doda publikowała wiele zdjęć z Marią – były to przede wszystkim różne wygłupy na planie.

Poza Sadowską wokalistka-producentka prezentowała obsadę swojej produkcji, ale przede wszystkim mężczyzn. Pokazywała też grono zagranicznych aktorów.

 

Teraz jednak przyszła pora na tę śliczną dziewczynę. To aktorka Paulina Gałązka. Do tej pory miała raczej epizodyczne role, choć grała też w serialu Pierwsza Miłość oraz Drogi Wolności. Teraz jest w obsadzie Dziewczyn z Dubaju.

 

Paulina Gałązka – https://www.instagram.com/paulina.galazka/

 

Jak podsumowała ją Doda? Możemy być zaskoczeni, bo pani producent rozpływa się w zachwytach:

 

Ta dziewczyna to perła ,złoto,iskierka i promyczek naszej ekipy filmowej.Poza tym ,że jest piekielnie zdolna to nie da jej się nie kochać.Tak bardzo cieszę się ,że mam to szczęście i mogę produkować filmy żeby dawać szansę ludziom którzy na nią zasługują i pokazywać polskiej widowni aktorów którym ciężko byłoby przebić się przez Hermetyczny świat kinematografii. Wczoraj dzielnie i profesjonalnie kilka godzin grała w najtrudniejszej scenie w całym filmie👏🏻🎬panie i panowie Paulina Gałązka i debiut na kinowym ekranie w roli głównej😘🇵🇱

 

Sama zainteresowana nie kryła wzruszenia. Na swoim profilu napisała:

 

Popłakałam się, jak przeczytałam te piękne słowa ❤️🐾 DZIĘKUJĘ dodaqueen 👑🌹 i za łaskotki wsparcia w scenicznym hard-corze🤗🐾💜💜💜

 

Tak więc to właśnie Paulina Gałązka zagra główną rolę w Dziewczynach z Dubaju. I bardzo dobrze. Miło będzie zobaczyć nową twarz na wielkim ekranie.

POLECAMY: Patryk Vega opowiedział, jak kręcono sceny łóżkowe! Antek robił to 10 razy bez Viagry (VIDEO 18+)Komentarze