Słowo” KOCHAM CIĘ” ciężko przechodzi im przez gardło! ZNAKI ZODIAKU, które są skryte w uczuciach!

Nie wszyscy są na tyle otwarci i pewni siebie, aby od razu ujawniać swoje emocje i nie wstydzić się ich. Niektórym okazywanie uczuć i emocji zajmuje zdecydowanie dłużej czasu. Przedstawiamy znaki zodiaku, dla których słowo”kocham cię”jest prawdziwym wyzwaniem.

Te znaki zodiaku mają problem z okazywaniem uczuć:

 

1.Rak to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Osoby spod tego znaku zodiaku często boją się odrzucenia, dlatego wycofują się z relacji za nim cokolwiek na dobre się rozpocznie.  Raki tłumią w sobie emocje i niekiedy zaufanie drugiej osobie okazuje się długotrwałym procesem.

 

2.Panna. Osoby spod znaku Panna bardzo skrupulatnie podchodzą do wyboru partnera. Nie lubią dzielić się swoimi uczuciami z całym światem i mają bardzo wrażliwą duszę. Z drugiej strny przejmują się opinią innych ludzi. Panna często uchodzi za osobę spokojną i opanowaną, ale w rzeczywistości potrzebuje wsparcia i wyładowania swoich emocji.

 

3.Wodnik. Wodniki są z reguły zamknięte w sobie i nieśmiałe. Przez swoją zdystansowaną postawę do świata ciężko im się otworzyć przed drugą osobą. Nawet jeśli kochają, słowo „kocham cię” ciężko przechodzi im przez gardło.

 

4.Skorpion. Osoby spod znaku Skorpiona mają problem z zaufaniem. Z reguły najpierw obserwują innych, a potem wysuwają z tego stosowne wnioski. Ich postępowanie jest często przeciwieństwem ich prawdziwych uczuć. Z jednej strony chcą być bardziej otwarte, a z drugiej coś je blokuje od środka.

 

ZOBACZ TEŻ:ZAKUPY, A KORONAWIRUS! Mikrobiolog zdecydowanie ODRADZA….

 

Źródło:papilot.pl/pixabayKomentarze