ŚLUB w Rolnik szuka żony! Na zdjęciach widać jak…

Uczestniczka programu Rolnik szuka żony wzięła ślub zaraz po tym jak skończył się jej udział w telewizyjnym show.

„Rolnik szuka żony” to hitowa produkcja TVP, która cieszy się wśród Polaków wielką popularnością. Co sezon miliony widzów śledzą przed telewizorami perypetie rolników i kandydatek na ich partnerki. Losy niektórych z nich budzą spore zainteresowanie jeszcze długo po zakończeniu show.

 

W zeszłą niedzielę odbył się długo oczekiwany finał „Rolnika”, w którym okazało się, że dwie pary – Jakub i Anna, oraz Adrian i Ilona, zdecydowały się kontynuować swoją znajomość. Sporym zaskoczeniem okazała się ciąża Joanny, która właśnie spodziewa się dziecka. Dlatego dziewczyna nie dojechała na nagrania.

 

W 5 edycji programu Aneta stała się kandydatką Marka, jednak rolnik był niezdecydowany i choć kandydatce niczego nie brakowało to mężczyzna jednak jej nie wybrał.

 

Pomimo tego Aneta z Rydułtów znalazła swoją miłość i co więcej jest już nawet po ślubie! Wesele odbyło się w Domu Przyjęć Kalimera w Lyskach, a w tym szczególnym dniu Młodej Parze towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Takie pytanie NAPRAWDĘ zadano w Milionerach! Znasz odpowiedź?

 

 

„Znaliśmy się wcześniej. Wyjechałem jednak za granicę, nie było mnie w Polsce. Bardzo mi się podobała. Napisałem do niej później.”przyznał w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” obecny partner Anety, Mateusz Rosga.

Młodej parze życzymy dużo szczęścia!

 

 

ZOBACZ TEŻ:Tak WOJEWÓDZKI napisał o DURCZOKU! Ten komentarz powala!

 

 

Źródło:pudelek

Źródło zdjęcia:Facebook

 Komentarze